Movement

Movement

Movement

Gjej shtëpinë tuaj të ëndrrave

Qytet

Zone

Siperfaqe

Cmimi

Dhoma

Prona Me te fundit

Per Qira

APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA TEK

2,500 €

Tirana - RTSH

Referim

301

Dhoma

3

Siperfaqe

200

Ekskluzive

JEPET ME QIRA VILE PERBALLE LI

9,500 €

Tirana - Liceu Artistik

Referim

300

Dhoma

7

Siperfaqe

560

Ekskluzive

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI

1,900 €

Tirana - Qender ,Bulevardi Zogu I

Referim

299

Dhoma

2

Siperfaqe

183

Per Shitje

SUPER APARTAMENT 3+1+2 PER SHI

248,000 €

Tirana - Liqeni Artificial

Referim

298

Dhoma

3

Siperfaqe

218

Per Shitje

APARTAMENT PER SHITJE 2+1 PRAN

185,000 €

Tirana - Liqeni Artificial

Referim

297

Dhoma

2

Siperfaqe

85

Per Shitje

SHITET DUPLEX PREMIUM NE BLLOK

370,000 €

Tirana - Bllok

Referim

296

Dhoma

3

Siperfaqe

196

Ekskluzive

APARTAMENT PER SHITJE 2+1+2 PR

116,000 €

Tirana -Ali Demi - Tregu Elektrik -Ali Demi

Referim

295

Dhoma

2

Siperfaqe

102

Ekskluzive

OKAZION: KODRA E DIELLIT SHITE

118,000 €

Tirana - Kodra e Diellit

Referim

294

Dhoma

3

Siperfaqe

117

Ekskluzive

APARTAMENT 2+1+2 + POST PARKI

1,100 €

Tirana - RTSH

Referim

293

Dhoma

2

Siperfaqe

105

Real Estate Up Town Invest

Blog

SI MUND TE INFORMOHENI PARA SE

2018-10-25 10:44:48

SHITET NJE NGA VILAT ME TE BUK

2018-10-23 13:07:22

Perfitimet nga investimi ne pa

2018-10-23 13:03:21
Array ( [0] => Array ( [ID] => 299 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - RTSH [Reference] => 301 [Description] => [SQ-AL]Ne nje nga ndertimet me te preferuara per banim ne Tirane prane ETC jepet me qira apartament 3+1+2 . Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 210m2, ndodhet në nje prej ndertimeve me cilesore te zonese ,me orientimLindje- Perendim , gjë që ofron ndriçim dhe ngrohje natyrale përgjatë gjithë ditës. Apartamenti eshte i rinovuar materialet e perdorura, rifiniturat dhe punimet e kryera jane te nje cilesise extra .Apartamenti ka te instaluar sistem qëndror ngrohje dhe ftohje . Organizohet ne : tre dhoma gjumi, njëra prej të cilave me tualet , një sallon ndenjeje plot drite natyrale ,ambient gatimi me vete,tualet dite dhe nje super ballkon te madh ne te cilen kane dalje te gjitha dhomat dhe salloni i ndenjes gje e cila e ben te vecante kete apartament me nje pamje te lire fantastike te zones para . Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie dhe të gjithë dokumentacionin e plotë hipotekor.Vendndodhja investimi i kryer ,orientimi, zona e cila ofron fasilitete te ndryshme e bejne ate nje nga apartamentet me cilesore per nje jetese komode.Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : [email protected] Keto Apartamente dalin shume rralle ne treg keshtu qe mos hezitoni te na kontaktoni per ta bere tuajin.[/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 200.00000000 [Rooms] => 3 [Bathrooms] => 2 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 4404 [GrossArea] => 210.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 30 [Name] => [SQ-AL]APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA TEK ETC[/SQ-AL] [Format] => .jpeg [UID] => cf160669-6b92-f133-2d93-9cd5de618ef3 [BusinessTypeIDName] => To rent [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 2500.00 ) [1] => Array ( [ID] => 298 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Liceu Artistik [Reference] => 300 [Description] => [SQ-AL]Ne rrugen e"Elbasanit" ne nje nga zonat me elitare te Tiranes prane Ambasades Amerikane perballe Liceut Artistik jepet me qira nje nga Vilat me te vecanta te zones. Vila eshte e pozicionuar ne kryqezimin e rruges te "Elbasanit " me rrugen "Qemal Guranjaku" buze rruge orientohet nga Jug-Perendimi-Lindje dhe ka nje pamje te lire nga te gjitha anet ,zona eshte nje nga me te sigurta per arsye se ndodhen Institucione shteterore ,dhe perfaqesi te huaja diplomatike.Vila ka nje siperfaqe ndertimi 620 m2 dhe perbehet nga tre kate dhe nje kat bodrum , eshte e ndertuar ne nje siperfaqe toke prej 600 m2. Kati nen toke perbehet nga dy dhoma.Kati pare perbehet nga: tre dhoma , dhe dy tualet, kati i dyte ka 5 dhoma nje tualet ,kati i trete eshte open space 180 m2 me perimeter xhami e gjitha gje qe jep mudesine te shijosh nje pamje fantastike te zones perreth .Ka nje siperfaqe rreth 400m2 toke para dhe ne anen veriore te viles nje pjese mund te sherbeje per parkim . Vila është i pajisur me çertifikatë pronësie dhe të gjithë dokumentacionin e plotë hipotekor.Vendndodhja investimi i kryer ,orientimi, zona e cila ofron fasilitete te ndryshme dhe eshte nje nga zonat me te kerkuara si banim dhe per aktivitete biznesi e bejne ate nje nga Vilat me te kerkuara per momentin per rezidence ose aktivitet biznesi .Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : [email protected] Keto lloj objektesh dalin shume rralle ne treg keshtu mos hezitoni te na kontaktoni menjhere.[/SQ-AL] [LandArea] => 400.00000000 [NettArea] => 560.00000000 [Rooms] => 7 [Bathrooms] => 4 [InteriorRooms] => 1 [FirstMediaID] => 4352 [GrossArea] => 600.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 232 [Name] => [SQ-AL]JEPET ME QIRA VILE PERBALLE LICEUT ARTISTIK [/SQ-AL] [Format] => .jpeg [UID] => 2ff16611-198d-13fe-5e18-30fc8fef0661 [BusinessTypeIDName] => To rent [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 9500.00 ) )