Rreth Nesh

Kush jemi ne ?

Kush jemi ne?
Kompania më e re në industrinë e pasurive të paluajtshme, e cila vjen me një strategji dhe koncept të ri për të ofruar të gjitha shërbimet që kanë të bëjnë me pronat e paluajtshme. Një ekip shumë i motivuar  i ekspertëve të energjisë do të sigurojë koordinim profesional të shërbimit për të gjitha nevojat dhe kënaqësinë e klientëve tanë. Ne besojmë fuqishëm në veprimin me parimet tona kryesore: ekspertizën, shërbimin, integritetin dhe pasionin për atë që bëjmë. Blerja e shtëpisë tuaj të parë është një përvojë emocionuese e jetës, por gjithashtu mund të jetë shumë konfuze. Ka gabime të vogla që mund të bëni, veçanërisht nëse e bëni vetëm. Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar të lundroni në këtë aventurë të re kur jeni gati për të blerë. Ne jemi më shumë se një kompani që merret me industrinë e pasurive të patundshme. Duke u ndalur në atë që bëjmë ne i vlerësojmë idetë tuaja
Ne jemi UPTOWN INVEST

About Us Feature Image
Array ( [0] => Array ( [ID] => 281 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Liqeni Artificial [Reference] => 283 [Description] => [SQ-AL]Ne nje zone shume te qete, prane Liqenit Artificial shitet Penthouse Luksoz . Penthouse ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri me ashensor te personalizuar punime cilesore rifinitura moderne me pamje te lire spektakolare, pjese e nje kompleksi banimi nga me te miret e kryeqytetit . Ka siperfaqe te brendshme 370m2 dhe verande 140m2. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt me lartesi 4.5m izolim termik/akustik, sistem qendror ngrohje/ftohje chiller , oxhak , jacuzzi, ne pjesen e jashtme ne verande ndodhet nje pishine me permasa normale etj. Ka te instaluar sistemin e filtrimit te ujit duke e bere ujin e pijshem. Organizohet ne holl te madh ndenje, kuzhine , 2 dhome gjumi cdo dhome gjumi me tualet dhoma matrimoniale me garderobe te vecuar, jacuzzi etj. Veranda eshte aseti me i cmuar i kesaj penthouse e cila me pamjen qe ofron i jep nje vlere te shtuar kesaj prone luksoze eshte menduar qe gjithe veranda te jete e rrethuar me gjelberim natyral , lule , peme etj. Duke qene se eshte kati i fundit, eshte bere investim ekstra ne termoizolimin e tarraces edhe ka panele diellore te dedikuar per energjine elektrike. Penthouse disponon edhe dy garazhe te mbyllur te cilet lidhen direkt me apartamentin nepermjet ashensorit te dedikuar . Per me teper informacion apo vizite ne prone jeni te ftuar te kontaktoni 0672050703 , 0675050703 e-mail : [email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 370.00000000 [Rooms] => 5 [Bathrooms] => 5 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 4061 [GrossArea] => 400.00000000 [LivingRooms] => 2 [Views] => 129 [Name] => [SQ-AL]SHITET PENTHOUSE + 2 POSTE PARKIMI PRANE LIQENIT ARTIFICIAL [/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => 7794dd0e-9cae-cfc6-da79-64beab25b85d [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 490000.00 ) [1] => Array ( [ID] => 280 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Ish Parku ,Kompleksi Delijorgji [Reference] => 282 [Description] => [SQ-AL]Apartament 2+1 per shitje buze rruge perballe kompleksit Delijorgji dhe ngjitur me qendren Globe. Apartamenti ka nje vendodhje shume te mire, duke u pozicionuar ne nje zone te zhvilluar te Tiranes, e cila eshte e rrethuar nga te gjitha sherbimet, si kopshte, shkolla,supermarkete dhe akses te menjehershem ne akset kryesore. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Ka nje orientim shume te mire jug-perendim duke i dhene ndricim gjate gjithe dites. Apartamenti aktualisht eshte i dhene me qera, ndaj mund te konsiderohet si nje forme e mire investimi. Apartamenti shitet bosh. Zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : [email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 105.00000000 [Rooms] => 2 [Bathrooms] => 2 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 4046 [GrossArea] => 120.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 177 [Name] => [SQ-AL]APARTAMENT 2+1 PER SHITJE PERBALLE KOMPLEKSIT DELIJORGJI[/SQ-AL] [Format] => .jpeg [UID] => 1039e08b-a5e2-4c83-a82c-e7ecd1071e9d [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 115000.00 ) )