Konsulenti 1

  • Kreu
  • Agent Details
s

Konsulenti 1

Ekspert Pronash

Konsulenti 1

Ekspert Pronash

Contact Me

Send Us Message

Agents Properties

To rent

DYQAN PER QIRA PRANE "KOMPEKSIT DINAMO"

250€

Tirana - Tirana - TIRANA E RE
To rent
To rent
Array ( [0] => Array ( [ID] => 319 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - RTSH [Reference] => 321 [Description] => [SQ-AL]Jepet me qira ambient biznesi ne Rrugen Gjon Pali II prane ETC .Ambienti ndodhet ne nje zone me levizshmeri te larte, ka akses me rrugen kryesore. Pozicionohet ne katin 0 te nje objekti, buze rruges dhe eshte e pershtatshme per ambiente zyrash, sherbimesh etj.. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : [email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 1 [Bathrooms] => [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 4865 [GrossArea] => [LivingRooms] => [Views] => 32 [Name] => [SQ-AL]AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA 150 M2 RRUGA PAPA GJON PALI II[/SQ-AL] [Format] => .jpeg [UID] => db47fc04-3bc9-9ed5-0339-1b6a0589644e [BusinessTypeIDName] => To rent [GPSLon] => 19.82452899999998 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 2000.00 ) [1] => Array ( [ID] => 318 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Kopshti Zoologjik, Kopshti Botanik [Reference] => 320 [Description] => [SQ-AL]Ne nje nga zonat me te kerkuar te Tiranes prane Liqenit Artificial shitet apartament 3+1+2 . Apartamenti ka një sipërfaqe te brendeshme 129 m2 dhe sip totale 145 m2, ndodhet në katin e 5-te te nje prej ndertimeve cilesore te zonese ,me orientim Jug-Perendim , gjë që ofron ndriçim dhe ngrohje natyrale përgjatë gjithë ditës. Apartamenti eshte i sapo i investuar materialet e perdorura, rifiniturat dhe punimet e kryera jane te nje cilesise extra .Apartamenti ka te instaluar sistem kondicionimi ngrohje dhe ftohje . Organizohet ne : tre dhoma gjumi, njëra prej të cilave me tualet , një sallon ndenjeje plot drite natyrale ,ambient gatimi ,tualet dite . Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie dhe të gjithë dokumentacionin e plotë hipotekor.Vendndodhja investimi i kryer ,orientimi, zona e cila ofron fasilitete te ndryshme e bejne ate nje nga apartamentet me cilesore per nje jetese komode.Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : [email protected] [/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 129.00000000 [Rooms] => 3 [Bathrooms] => 2 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 4856 [GrossArea] => 145.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 66 [Name] => [SQ-AL]APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE PRANE LIQENIT ARTIFICIAL[/SQ-AL] [Format] => .jpeg [UID] => 76484a93-6778-e022-0a10-5ec2dcabf0fd [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 189000.00 ) )