Movement

Movement

Movement

Find Your Dream Home

Town

Zone

Surface

Price

Rooms

Latest Property

Exclusive

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK

72,000 €

Tirana - Liqeni Artificial

Reference

292

Rooms

1

Surface

54

Exclusive

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK

73,000 €

Tirana - Komuna e Parisit

Reference

291

Rooms

1

Surface

54

Exclusive

OKAZION !! APARTAMENT PER SHIT

55,000 €

Tirana - Rruga e Dibres

Reference

290

Rooms

1

Surface

68

To rent

AMBIENT PER ZYRA BUZE RRUGE 16

700 €

Tirana - RTSH

Reference

289

Rooms

3

Surface

152

To rent

APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA PRAN

1,000 €

Tirana - Liceu Artistik

Reference

288

Rooms

3

Surface

122

Exclusive

OKAZION! APARTAMENT 2+1 TEK KO

171,360 €

Tirana - Ish Parku ,Kompleksi Delijorgji

Reference

287

Rooms

2

Surface

112

Exclusive

OKAZION: SHITET AMBJENT KOMERC

240,000 €

Tirana - Rruga e Durresit

Reference

286

Rooms

Surface

205

Exclusive

APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE OS

700 €

Tirana - Ish Ekspozita prane Gjykates Tirane

Reference

285

Rooms

3

Surface

120

For sale

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE ZON

85,000 €

Tirana - Unaza e Re ,Astiri

Reference

284

Rooms

2

Surface

91

Real Estate Up Town Invest

BLOG

HOW CAN YOU BE INFORMED BEFORE

2018-10-25 10:44:48

SALES ONE OF WHITE PEELED PEAC

2018-10-23 13:07:22

Benefits from investment in im

2018-10-23 13:03:21
Array ( [0] => Array ( [ID] => 290 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Liqeni Artificial [Reference] => 292 [Description] => [SQ-AL]Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset e reja dhe me cilesore te zones shume prane liqenit artificial .Godina eshte e mire administruar .Apartamenti orientohet nga Jug-Perendimi me siperfaqe totale 59.8m2, dhe organizohet ne 1dhome gjumi ,1 dhome dite,kuzhine,1 tualet, ballkon. Apartamenti ofrohet i pa mobiluar.Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te qeta te kryeqytetit keshtu qe mund te mund te shihet dhe si nje rast shume i mire investimi pasi eshte nje nga zonat me te kerkuara nga ta huajt per apartamente me qira. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni: +355672050703, +355675050703 ,[email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 53.70000000 [Rooms] => 1 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 4182 [GrossArea] => 59.80000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 39 [Name] => [SQ-AL]APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK KOPSHTI BOTANIK[/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => c92faf30-36ab-4490-8c84-222cbafbd06d [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 72000.00 ) [1] => Array ( [ID] => 289 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Komuna e Parisit [Reference] => 291 [Description] => [SQ-AL]Ne nje kompleks cilesor prane Komunes te Parisit tek Kika 2 shitet apartament 1+1me siperfaqe totale 53m2 .Apartamenti orientohet nga Lindja mundeson drite natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt ,organizohet ne nje sallon ndenjeje plot drite ,nje dhome gjumi nje tualet ballkon .Apartamenti shitet i mobiluar .Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron facalitete te shumta si .Eshte nje nga zonat e kerkuara per apartamente me qira keshtu qe mund te shihet si mundesi shume e mire investimi .Per me shume informacion nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr+355 67 20 50 703 , +355 67 50 50 703 , e-mail: [email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 1 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 4177 [GrossArea] => 54.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 29 [Name] => [SQ-AL]APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK KIKA 2[/SQ-AL] [Format] => .jpeg [UID] => 826f87fb-394f-0b66-d410-7e112056b3e1 [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 73000.00 ) )