Search Property

For sale

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 MODERN ,PRANE "KOPSHTIT BOTANIK"

137,000 €

Tirana - Kopshti Zoologjik, Kopshti Botanik
For sale

VILË PER SHITJE NË "LONG HILL REZIDENCE " PRANE TEG

580,000 €

Tirana - Rezidenca Long Hill prane TEG
For sale
For sale

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE ZONEN E OXHAKUT

85,000 €

Tirana - Xhamlliku ,Porcelan
For sale

VILE PER SHITJE PRANE TEG

550,000 €

Tirana - TEG
For sale

APARTAMENT 3+1+3 PER SHITJE PRANE AMBASADES USA

288,000 €

Tirana - Liceu Artistik
For sale

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE PRANE ISH STADIUMIT DINAMO

160,000 €

Tirana - Ish Stadiumi Dinamo
For sale
For sale
For sale

APARTAMENT PER SHITJE 2+1 PRANE STADIUMIT Q STAFA

185,000 €

Tirana - Liqeni Artificial
For sale

SHITET DUPLEX PREMIUM NE BLLOK

370,000 €

Tirana - Bllok
For sale

APARTAMENT PER SHITJE 2+1+2 PRANE TREGUT ELEKTRIK

116,000 €

Tirana -Ali Demi - Tregu Elektrik -Ali Demi
For sale
For sale

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK KOPSHTI BOTANIK

72,000 €

Tirana - Liqeni Artificial
For sale

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK KIKA 2

73,000 €

Tirana - Komuna e Parisit
For sale
For sale

OKAZION! APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI "DELIJORGJI" PRONE KLERINGU

171,360 €

Tirana - Ish Parku ,Kompleksi Delijorgji
For sale
For sale

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE ZONA ASTIR PRANE VILES L

85,000 €

Tirana - Unaza e Re ,Astiri
For sale
Array ( [0] => Array ( [ID] => 314 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Kopshti Zoologjik, Kopshti Botanik [Reference] => 316 [Description] => [SQ-AL]Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes prane Kopshtit Botanik shitet super apartament modern 2+1+2 . Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 112.5m2, ndodhet në katin e 5-te te nje prej ndertimeve cilesore te zonese ,me orientim Lindje-Perendim , gjë që mundeson ndriçim dhe ngrohje natyrale përgjatë gjithë ditës. Apartamenti eshte i sapo rinovuar dhe i pabanuar me pare materialet e perdorura, rifiniturat dhe punimet e kryera jane te cilesie extra . Organizohet ne : 1 sallon ndenjeje plot drite natyrale dhe ambient gatimi te perbahket ,2 dhoma gjumi 2 tualete dhe nje ballkon te madh me nje super pamje te lire te zones para . Apartamenti të gjithë dokumentacionin e plotë hipotekor.Vendndodhja investimi i kryer ,orientimi, zona e cila ofron fasilitete te ndryshme e bejne ate nje nga apartamentet me cilesore per nje jetese komode.Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : [email protected] [/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 112.50000000 [Rooms] => 2 [Bathrooms] => 2 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 4775 [GrossArea] => 112.50000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 247 [Name] => [SQ-AL]SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 MODERN ,PRANE "KOPSHTIT BOTANIK"[/SQ-AL] [Format] => .jpeg [UID] => 557761c1-0e81-d347-067d-6246a8feab3d [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 137000.00 ) [1] => Array ( [ID] => 313 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Rezidenca Long Hill prane TEG [Reference] => 315 [Description] => [SQ-AL]Vila ndodhet ne nje nga rezidencat me luksoze dhe me të preferuara per banim nga te huajt dhe vendasit Long Hill Rezidence .Tipologjia e viles eshte ndertim 2 Kate me nje siperfaqe totale ndertimi 318.2 m2 ,zona e dites eshte e vendosur ne katin e pare me nje siperfaqe prej 123.8 m2,verande 18.6m2, përfshin ambientin ndenjes, gatimin dhe ngrënien,nëpërmjet verandës, kalohet nga zona e ditës në kopështin e katit përdhe.Kati i fjetjes i ka të gjitha dhomat të ekspozuara në ambientet e kopshtit ka nje siperfaqe 114/m2 organizohet ne 2 dhoma gjumi secila me tualet dhe garderobe ,ambient ndenje ,dhome depo,kati i dyte sip 80.4 ambient ndenje ,dhome gjumi me tualet dhe garderobe ,tualet dite dhe ballkon 10.7 m2. Mjedisi që të ofron komplesi i shton vlerë jetës suaj. Kënaqësia e komfortit të vërtetë. Në rezidencën Long Hill ju do të gjeni të gjitha lehtësitë që ju nevojiten. Format e banimit janë konceptuar duke iu përshtatur shtrirjes së relievit, pjerrësisë dhe dhe ekspozimi drejt orentimi më të mirë.Rezidenca Long Hill ofron ambiente sportive dhe rekreative sic janë: Fusha e sportit shumëfunksionale (tenis, minifutboll dhe basketboll), Rrugë këmbësorësh të përshtatshme për ecje, bicikleta dhe vrap nën hijen e pemëve; Kend lojërash për fëmijë, cerdhe, pishina të hapura, bar dhe restorant, vinotekë, qëndër shëndeti dhe bukurie (fitness, areobi, spa, sauna, banjo turke).Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : [email protected] [/SQ-AL] [LandArea] => 385.00000000 [NettArea] => 318.00000000 [Rooms] => 5 [Bathrooms] => 4 [InteriorRooms] => 1 [FirstMediaID] => 4767 [GrossArea] => 318.20000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 519 [Name] => [SQ-AL]VILË PER SHITJE NË "LONG HILL REZIDENCE " PRANE TEG[/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => a26935bc-ba15-12f8-30d1-c8a96f4f7e7c [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 580000.00 ) )