Movement

Movement

Movement

Gjej shtëpinë tuaj të ëndrrave

Qytet

Zone

Siperfaqe

Cmimi

Dhoma

Prona Me te fundit

Ekskluzive

SHITET PENTHOUSE + 2 POSTE PAR

490,000 €

Tirana - Liqeni Artificial

Referim

283

Dhoma

5

Siperfaqe

370

Per Shitje

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE PER

115,000 €

Tirana - Ish Parku ,Kompleksi Delijorgji

Referim

282

Dhoma

2

Siperfaqe

105

Per Qira

APARTAMENT 2+1+1+ POST PARKIM

1,000 €

Tirana - Liceu Artistik

Referim

281

Dhoma

2

Siperfaqe

97

Ekskluzive

SHITET DYQAN 60 M2 NE UNAZEN

92,000 €

Tirana - Unaza e Re ,Astiri

Referim

280

Dhoma

0

Siperfaqe

53

Per Qira

DYQAN PER QIRA PRANE "KOMPEKSI

250 €

Tirana - TIRANA E RE

Referim

279

Dhoma

Siperfaqe

37

Per Shitje

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE PRAN

100,000 €

Tirana - Ish Stadiumi Dinamo

Referim

278

Dhoma

1

Siperfaqe

80

Ekskluzive

APARTAMENT 2+1 PËR QIRA PRAN

1,300 €

Tirana - Garda

Referim

277

Dhoma

2

Siperfaqe

140

Ekskluzive

APARTAMENT 2+1+2 PËR ZYRA TE

600 €

Tirana - Garda

Referim

276

Dhoma

2

Siperfaqe

100

Per Shitje

AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE

675,000 €

Tirana -

Referim

275

Dhoma

Siperfaqe

270

Real Estate Up Town Invest

Blog

SI MUND TE INFORMOHENI PARA SE

2018-10-25 10:44:48

SHITET NJE NGA VILAT ME TE BUK

2018-10-23 13:07:22

Perfitimet nga investimi ne pa

2018-10-23 13:03:21
Array ( [0] => Array ( [ID] => 281 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Liqeni Artificial [Reference] => 283 [Description] => [SQ-AL]Ne nje zone shume te qete, prane Liqenit Artificial shitet Penthouse Luksoz . Penthouse ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri me ashensor te personalizuar punime cilesore rifinitura moderne me pamje te lire spektakolare, pjese e nje kompleksi banimi nga me te miret e kryeqytetit . Ka siperfaqe te brendshme 370m2 dhe verande 140m2. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt me lartesi 4.5m izolim termik/akustik, sistem qendror ngrohje/ftohje chiller , oxhak , jacuzzi, ne pjesen e jashtme ne verande ndodhet nje pishine me permasa normale etj. Ka te instaluar sistemin e filtrimit te ujit duke e bere ujin e pijshem. Organizohet ne holl te madh ndenje, kuzhine , 2 dhome gjumi cdo dhome gjumi me tualet dhoma matrimoniale me garderobe te vecuar, jacuzzi etj. Veranda eshte aseti me i cmuar i kesaj penthouse e cila me pamjen qe ofron i jep nje vlere te shtuar kesaj prone luksoze eshte menduar qe gjithe veranda te jete e rrethuar me gjelberim natyral , lule , peme etj. Duke qene se eshte kati i fundit, eshte bere investim ekstra ne termoizolimin e tarraces edhe ka panele diellore te dedikuar per energjine elektrike. Penthouse disponon edhe dy garazhe te mbyllur te cilet lidhen direkt me apartamentin nepermjet ashensorit te dedikuar . Per me teper informacion apo vizite ne prone jeni te ftuar te kontaktoni 0672050703 , 0675050703 e-mail : [email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 370.00000000 [Rooms] => 5 [Bathrooms] => 5 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 4061 [GrossArea] => 400.00000000 [LivingRooms] => 2 [Views] => 129 [Name] => [SQ-AL]SHITET PENTHOUSE + 2 POSTE PARKIMI PRANE LIQENIT ARTIFICIAL [/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => 7794dd0e-9cae-cfc6-da79-64beab25b85d [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 490000.00 ) [1] => Array ( [ID] => 280 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Ish Parku ,Kompleksi Delijorgji [Reference] => 282 [Description] => [SQ-AL]Apartament 2+1 per shitje buze rruge perballe kompleksit Delijorgji dhe ngjitur me qendren Globe. Apartamenti ka nje vendodhje shume te mire, duke u pozicionuar ne nje zone te zhvilluar te Tiranes, e cila eshte e rrethuar nga te gjitha sherbimet, si kopshte, shkolla,supermarkete dhe akses te menjehershem ne akset kryesore. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Ka nje orientim shume te mire jug-perendim duke i dhene ndricim gjate gjithe dites. Apartamenti aktualisht eshte i dhene me qera, ndaj mund te konsiderohet si nje forme e mire investimi. Apartamenti shitet bosh. Zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : [email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 105.00000000 [Rooms] => 2 [Bathrooms] => 2 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 4046 [GrossArea] => 120.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 177 [Name] => [SQ-AL]APARTAMENT 2+1 PER SHITJE PERBALLE KOMPLEKSIT DELIJORGJI[/SQ-AL] [Format] => .jpeg [UID] => 1039e08b-a5e2-4c83-a82c-e7ecd1071e9d [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 115000.00 ) )