Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Vile Luksoze Prane Liqenit Artificial

€6,000

Përshkrim

Vila eshte e pozicionuar mes gjelberimit ne nje zone te qete rezidenciale prane Parkut te Liqenit Artificial nje nga me te preferuarat per banim mbi nje parcele toke 1200m2 dhe siperfaqe totale ndertimi 880m2 .

Eshte nje objek 4 kate me nje arkitekture te vecante dizenjuar nga nje emer i njohur . Organizohet ne nje kat nentoke dhe 3 kate mbi toke me nje siperfaqe ndertimi 220 m2 cdo kat . Kati 0 dhe kati 2 aktualisht jane open space dhe mund te organizohen sipas deshirave te klientit, kati 1 ka 4 dhoma gjumi dhe 4 tualete 12 ballkone .Kati nen toke mund te shfrytezohet per kantine ,pishine dimerore ose palester .Vila eshte ndertuar me sistem kapote izolim akustik dhe termoizolim dhe ka te instaluar sistem qendror ngrohje “chiller” .

Jane perdorur materialet me cilesore te ndertimit, eshte totalisht e investuar e shtruar me parket druri ,rifiniturat jane stili modern dhe nga me cilesoret shkalle mermer .Ne pjesen e perparme te viles ndodhet nje pishine vereore me hidromasazh sistem pastrimi e dimensione 7x10m, thelle 1.5 -1.7 m , filtrat me moderne . Garazhd me porte automatike e hyrje te vecante ne pjesen e jashtme te viles, per dy makina.Vila ka të gjithë dokumentacionin e plotë hipotekor mund te pershtatet lehtesisht per, rezidence banimi ose aktivitet biznesi .

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone  kontaktoni ne Nr : 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com .

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Liqeni Artificial
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 25 Prill, 2020 at 11:18 am

  • Madhesia në m2 : 2080 m2
  • Land Area: 880 m2
  • Dhoma Gjumi : 4
  • Tualete : 4
  • Garage: 1
  • Tipi i Pronës Rezidencial, Vilë
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€230,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 102.3

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€230,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 102.3

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€84,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 100.4

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€84,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 100.4

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€933,000
€933,000

Dhoma: 3Tualete: 3m2: 266.7

Apartament 3+1, Rezidencial

2 vjet më parë


AlbanianEnglish