Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Tokë (Truall )Në Rinas ,Përballë me Unversitetin “Epoka”

€80

Përshkrim

Shitet tokë (truall ) 5000 m2 buze rruges  Tirane – Rinas  .

Parcela ka permasa te rregullta   shume pranë dhe me  autostraden Tirane – Durres  e  favorshme për ndertim: Hotel ,Universitet ,Institucion/ Administratë Publike , Spital etj

Për më tepër informacion ose për të planifikuar një vizitë në pronë ju lutem kontaktoni  Nr: 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Rinas
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 26 Korrik, 2021 at 3:08 pm

  • Madhesia në m2 : 5000 m2
  • Land Area: 5000 m2
  • Tipi i Pronës Tokë, Truall
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€3,000,000
€3,000,000

m2: 20000

Land, Tokë

2 vjet më parë

€700,000
€700,000

: 7000

Tokë

3 vjet më parë

€330,000
€330,000

m2: 500

Rezidencial, Tokë, Vilë

9 muaj më parë

€1,638,000
€1,638,000

m2: 13650

Tokë

2 vjet më parë


AlbanianEnglish