SHITET APARTAMENT 2+1, TEK KOMUNA E PARISIT

SHITET APARTAMENT 2+1, TEK KOMUNA E PARISIT

Tirana - Tirana - Komuna e Parisit

ID : 223

Shitet apartament 2+1 tek 'Komuna e Parisit'. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ndertese te rinovuar dhe me ashensor. Apartamenti ka organizim mjaft te favorshem fale kubaturave teper efektive te ambientit, dhe organizohet nga nje sallon i bollshem, 1 kuzhine komplet e vecuar, 2 dhoma gjumi me mjaft hapesire, 1 tualet , 2 mini depo, dhe nje ballkon. Pozicionimi, organizimi, si edhe cmimi i ketij apartamenti e bejne kete nje mundesi te shkelqyer investimi.Per me teper informacion, mos hezitoni te kontaktoni ne nr 0696405682 ; [email protected]

Essential Information:

  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 109,000 €
  • Lloji I prones: Apartament
  • Dhoma gjumi:2
  • Tualetet: 1
  • Siperfaqe: 110.00 m2

Amenities:

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 115
  • Siperfaqe neto : 110

Send Us Message

Array ( [0] => Array ( [ID] => 235 [LocationIDName] => Tirana - Tirana [Reference] => 237 [Description] => [SQ-AL]AMBJENT TREGTAR, PER QIRA TEK BLV. ZOGU I. Ambjenti ndodhet ndane rruge, me vetrate te madhe xhami, shtruar me mermer dhe me mure te patinuara. Mjaft i pershtatshem per dyqan, ekspozitor, perfaqesi, klinike, zyra etj. Per me shume info kontaktoni ne nr 0675050703, e mail [email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 70.00000000 [Rooms] => [Bathrooms] => [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 3469 [GrossArea] => [LivingRooms] => [Views] => 5 [Name] => [SQ-AL]AMBJENT TREGTAR, PER QIRA TEK BLV. ZOGU I[/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => bc38ba32-5684-e0f0-d6c1-2d31c780b071 [BusinessTypeIDName] => To rent [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 1000.00 ) [1] => Array ( [ID] => 234 [LocationIDName] => Tirana - Tirana [Reference] => 236 [Description] => [SQ-AL]APARTAMENT 2+1+2+DEPO, PER SHITJE TEK VASIL SHANTO. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete , me akses te shpejte tek Tr e re , KESH dhe K e Parisit, ne ndertim te ri, ne katin e dyte dhe organizohet ne dhome ndenjtje e kuzhine e perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete, koridor e ballkon 15m2. Apartamenti ka punime ekstra, shtruar me parket, pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake , shitet i mobiluar dhe ne te perfshihen edhe kondicioneret . Per me shume info kontaktoni ne nr 0675050703, e mail [email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 93.00000000 [Rooms] => 2 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => 1 [FirstMediaID] => 3450 [GrossArea] => 118.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 31 [Name] => [SQ-AL]APARTAMENT 2+1+2+DEPO, PER SHITJE TEK VASIL SHANTO[/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => 97716005-7c40-b6e9-4458-7afaf6a39499 [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 95000.00 ) )