APARTAMENT 3+1 PER QIRA PER ZYRA PRANE STADIUMIT "QEMAL STAFA"

APARTAMENT 3+1 PER QIRA PER ZYRA PRANE STADIUMIT "QEMAL STAFA"

Tirana - Tirana

ID : 229

Apartament 3+1 per qira ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, Sadiumit "QEMAL STAFA" dhe Liqenit Artificial ndodhet ne nje pallat te ri dhe i mire administruar . Me nje siperfaqe te brendshme prej 162 m2, apartamenti organizohet ne nje holl qe ben shperndarjen ne ambjentet e apartamentit, dhome ndenjeje bashke me kuzhinen , tre dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone.Apartamenti ofrohet i pamobiluar dhe eshte shume i pershtateshem per zyra Per me shume informacion , dhe nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni: +35567 20 50 703, [email protected]

Essential Information:

  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 1,000 €
  • Lloji I prones: Apartament
  • Dhoma gjumi:3
  • Tualetet: 2
  • Siperfaqe: 152.00 m2

Amenities:

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 162
  • Siperfaqe neto : 152

Send Us Message

Array ( [0] => Array ( [ID] => 235 [LocationIDName] => Tirana - Tirana [Reference] => 237 [Description] => [SQ-AL]AMBJENT TREGTAR, PER QIRA TEK BLV. ZOGU I. Ambjenti ndodhet ndane rruge, me vetrate te madhe xhami, shtruar me mermer dhe me mure te patinuara. Mjaft i pershtatshem per dyqan, ekspozitor, perfaqesi, klinike, zyra etj. Per me shume info kontaktoni ne nr 0675050703, e mail [email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 70.00000000 [Rooms] => [Bathrooms] => [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 3469 [GrossArea] => [LivingRooms] => [Views] => 5 [Name] => [SQ-AL]AMBJENT TREGTAR, PER QIRA TEK BLV. ZOGU I[/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => bc38ba32-5684-e0f0-d6c1-2d31c780b071 [BusinessTypeIDName] => To rent [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 1000.00 ) [1] => Array ( [ID] => 234 [LocationIDName] => Tirana - Tirana [Reference] => 236 [Description] => [SQ-AL]APARTAMENT 2+1+2+DEPO, PER SHITJE TEK VASIL SHANTO. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete , me akses te shpejte tek Tr e re , KESH dhe K e Parisit, ne ndertim te ri, ne katin e dyte dhe organizohet ne dhome ndenjtje e kuzhine e perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete, koridor e ballkon 15m2. Apartamenti ka punime ekstra, shtruar me parket, pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake , shitet i mobiluar dhe ne te perfshihen edhe kondicioneret . Per me shume info kontaktoni ne nr 0675050703, e mail [email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 93.00000000 [Rooms] => 2 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => 1 [FirstMediaID] => 3450 [GrossArea] => 118.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 31 [Name] => [SQ-AL]APARTAMENT 2+1+2+DEPO, PER SHITJE TEK VASIL SHANTO[/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => 97716005-7c40-b6e9-4458-7afaf6a39499 [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 95000.00 ) )