APARTAMENT LUKSOZ 1+1, PER QIRA NE BLLOK

APARTAMENT LUKSOZ 1+1, PER QIRA NE BLLOK

Tirana - Tirana

ID : 230

APARTAMENT LUKSOZ 1+1, PER QIRA NE BLLOK. Apartamenti ndodhet ne zone mjaft te kerkuar ne mes te Tiranes, ndertim i ri cilesor me administrim 24 ore e monitorim dhe organizohet ne dhome ndenjtje te madhe me kuzhine te perbashket, koridor, dhome gjumi, tualet e verande . Apartamenti shtrihet ne nje sip 130 m2, eshte teper komod, shtruar me parket druri, me sistem qendror kondicionimi, pajisje brand dhe arreduar me shije. Per me shume info kontaktoni ne nr 0675050703, [email protected]

Essential Information:

  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 1,300 €
  • Lloji I prones: Apartament
  • Dhoma gjumi:1
  • Tualetet: 1
  • Siperfaqe: 130.00 m2

Amenities:

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 110
  • Siperfaqe neto : 95

Send Us Message

Array ( [0] => Array ( [ID] => 235 [LocationIDName] => Tirana - Tirana [Reference] => 237 [Description] => [SQ-AL]AMBJENT TREGTAR, PER QIRA TEK BLV. ZOGU I. Ambjenti ndodhet ndane rruge, me vetrate te madhe xhami, shtruar me mermer dhe me mure te patinuara. Mjaft i pershtatshem per dyqan, ekspozitor, perfaqesi, klinike, zyra etj. Per me shume info kontaktoni ne nr 0675050703, e mail [email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 70.00000000 [Rooms] => [Bathrooms] => [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 3469 [GrossArea] => [LivingRooms] => [Views] => 5 [Name] => [SQ-AL]AMBJENT TREGTAR, PER QIRA TEK BLV. ZOGU I[/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => bc38ba32-5684-e0f0-d6c1-2d31c780b071 [BusinessTypeIDName] => To rent [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 1000.00 ) [1] => Array ( [ID] => 234 [LocationIDName] => Tirana - Tirana [Reference] => 236 [Description] => [SQ-AL]APARTAMENT 2+1+2+DEPO, PER SHITJE TEK VASIL SHANTO. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete , me akses te shpejte tek Tr e re , KESH dhe K e Parisit, ne ndertim te ri, ne katin e dyte dhe organizohet ne dhome ndenjtje e kuzhine e perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete, koridor e ballkon 15m2. Apartamenti ka punime ekstra, shtruar me parket, pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake , shitet i mobiluar dhe ne te perfshihen edhe kondicioneret . Per me shume info kontaktoni ne nr 0675050703, e mail [email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 93.00000000 [Rooms] => 2 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => 1 [FirstMediaID] => 3450 [GrossArea] => 118.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 31 [Name] => [SQ-AL]APARTAMENT 2+1+2+DEPO, PER SHITJE TEK VASIL SHANTO[/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => 97716005-7c40-b6e9-4458-7afaf6a39499 [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 95000.00 ) )