APARTAMENT 2+1+2+DEPO, PER SHITJE TEK VASIL SHANTO

APARTAMENT 2+1+2+DEPO, PER SHITJE TEK VASIL SHANTO

Tirana - Tirana

ID : 236

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete , me akses te shpejte tek Tirana e re , KESH, Komuna e Parisit, ne nje ndertim te ri cilesor, ne katin e dyte dhe organizohet ne dhome ndenjtje e kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete, koridor e ballkon 15m2. Te gjitha dhomat kane orientim jug dhe lartesia e tij eshte 3m. Apartamenti ka punime ekstra, shtruar me parket druri mjaft cilesor, me te gjitha pajisjet elektroshtepiake , shitet i mobiluar dhe ne te perfshihen edhe kondicioneret . Per me shume info kontaktoni ne nr 0675050703, e mail [email protected]

Essential Information:

  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 97,000 €
  • Lloji I prones: Apartament
  • Dhoma gjumi:2
  • Tualetet: 1
  • Siperfaqe: 83.00 m2

Amenities:

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 115
  • Siperfaqe neto : 93

Send Us Message

Array ( [0] => Array ( [ID] => 258 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - RTSH [Reference] => 260 [Description] => [SQ-AL]Prane Liceut Artistik shitet njesi sherbimi 92 m2 . Njesia pozicionohet buze rruge dhe eshte ne nje nga zonat me te kerkuara e me te frekuentuara te Tiranes, ne Rrugen "Ismail Qemali" prane RTSH-se. Ambjenti eshte open space dhe lehtesisht I modifikueshem ne varesi te biznesit qe do te zhvillohet. Planimetria e rregullt e lehteson riorganizimin sipas kerkesave. Aktualisht eshte me kontrate qiraje me nje vlere 25 mije euro ne vit . Me nje priteshmeri ne rritje (10-20) % ne vitet e ardheshme. I pajisur me Çertifikate Pronesie. Blerja e kesaj njesie eshte nje investim I shkelqyer per shkak te vendndodhjes dhe kerkesave qe jane ne kete zone.Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin +35567 20 50703 , ose na shkruani ne e -mail: [email protected] [/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 92.00000000 [Rooms] => [Bathrooms] => [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 3737 [GrossArea] => 92.00000000 [LivingRooms] => [Views] => 19 [Name] => [SQ-AL]SHITET NJESI SHERBIMI 92M2 RRUGA ISMAIL QEMALI [/SQ-AL] [Format] => .png [UID] => 9bb84419-98fa-535d-f6bf-ab62fbd0755c [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 650000.00 ) [1] => Array ( [ID] => 257 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Liqeni Artificial [Reference] => 259 [Description] => [SQ-AL]Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 71 dhe sip e brendshme 65m2 , tek komplekis Kolombo prane Liqenit Artificial te Tiranes . Apartamenti ka nje orientim lindje-perendim gje qe mundeson ndricim natyral te plote gjate gjithe dites.Aprtamenti ka planimetri te rregullt dhe organizohet ne nje sallon dhe kuzhine me hapesire te bollshme , nje dhome gjumi ,nje tualet dhe nje ballkon .Kompleksi eshte konceptuar si rezidence banimi ndodhet prane liqenit Artificial te Tiranes ne nje zone te qete. Ofrohet i mobiluar dhe ka dokumentacion te rregullt hipotekor.Zona eshte nje nga me te kerkuarat e kryeqytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat e mundeshme. Mund te shihet nje rast i mire investimi pasi ka nje kerkese shume te larte per apartamente me qira ne kete zone.Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrat +35567 20 50703 , ose na shkruani ne e -mail: [email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 65.00000000 [Rooms] => 1 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 3730 [GrossArea] => 71.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 27 [Name] => [SQ-AL]APARTAMENT PER SHITJE 1+1 TEK LIQENI [/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => 0e087dc7-097b-1320-f780-6b555174c7c3 [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 82000.00 ) )