VILE E RE, 3 KATESHE PER SHITJE PRANE TEG

VILE E RE, 3 KATESHE PER SHITJE PRANE TEG

Tirana - Tirana

ID : 250

VILE E RE, 3 KATESHE PER SHITJE PRANE TEG. Vila ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara se fundmi , prane Teg, ne nje rezidence te qete, rrethuar me gjelberim. Vila eshte tre kateshe me orientim nga te kater anet e horizontit , ndertuar me materiale cilesore dhe organizohet ne dy ambjente te medha ndenjtje, kuzhine e vecuar me dalje ne kopesht, 5 dhome te tjera te cilat mund te pershtaten sipas deshires se klientit, 2 dhoma garderobe, tre tualete, ambjentet kane dritare te medha e vetrata ne disa prej tyre, dy veranda, ballkon, kopesht 403m2 dhe vendparkimi per dy makina. Vila rrethohet ne pjesen e jashtme me mur te larte 3m dhe me gardh e peme te gjelbra ne nje nga kufizimet me vilen tjeter. Rezidenca ka roje 24 ore dhe siguri te larte . Faza e fundit e punimeve negociohet. Per me shume info kontaktoni ne nr 0675050703, [email protected]

Essential Information:

  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 359,000 €
  • Lloji I prones: Vile
  • Dhoma gjumi:5
  • Tualetet: 3
  • Siperfaqe: 0.00 m2

Amenities:

  • Siperfaqe totale : 600
  • Siperfaqe neto : 310000

Send Us Message

Array ( [0] => Array ( [ID] => 258 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - RTSH [Reference] => 260 [Description] => [SQ-AL]Prane Liceut Artistik shitet njesi sherbimi 92 m2 . Njesia pozicionohet buze rruge dhe eshte ne nje nga zonat me te kerkuara e me te frekuentuara te Tiranes, ne Rrugen "Ismail Qemali" prane RTSH-se. Ambjenti eshte open space dhe lehtesisht I modifikueshem ne varesi te biznesit qe do te zhvillohet. Planimetria e rregullt e lehteson riorganizimin sipas kerkesave. Aktualisht eshte me kontrate qiraje me nje vlere 25 mije euro ne vit . Me nje priteshmeri ne rritje (10-20) % ne vitet e ardheshme. I pajisur me Çertifikate Pronesie. Blerja e kesaj njesie eshte nje investim I shkelqyer per shkak te vendndodhjes dhe kerkesave qe jane ne kete zone.Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin +35567 20 50703 , ose na shkruani ne e -mail: [email protected] [/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 92.00000000 [Rooms] => [Bathrooms] => [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 3737 [GrossArea] => 92.00000000 [LivingRooms] => [Views] => 19 [Name] => [SQ-AL]SHITET NJESI SHERBIMI 92M2 RRUGA ISMAIL QEMALI [/SQ-AL] [Format] => .png [UID] => 9bb84419-98fa-535d-f6bf-ab62fbd0755c [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 650000.00 ) [1] => Array ( [ID] => 257 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Liqeni Artificial [Reference] => 259 [Description] => [SQ-AL]Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 71 dhe sip e brendshme 65m2 , tek komplekis Kolombo prane Liqenit Artificial te Tiranes . Apartamenti ka nje orientim lindje-perendim gje qe mundeson ndricim natyral te plote gjate gjithe dites.Aprtamenti ka planimetri te rregullt dhe organizohet ne nje sallon dhe kuzhine me hapesire te bollshme , nje dhome gjumi ,nje tualet dhe nje ballkon .Kompleksi eshte konceptuar si rezidence banimi ndodhet prane liqenit Artificial te Tiranes ne nje zone te qete. Ofrohet i mobiluar dhe ka dokumentacion te rregullt hipotekor.Zona eshte nje nga me te kerkuarat e kryeqytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat e mundeshme. Mund te shihet nje rast i mire investimi pasi ka nje kerkese shume te larte per apartamente me qira ne kete zone.Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrat +35567 20 50703 , ose na shkruani ne e -mail: [email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 65.00000000 [Rooms] => 1 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 3730 [GrossArea] => 71.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 27 [Name] => [SQ-AL]APARTAMENT PER SHITJE 1+1 TEK LIQENI [/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => 0e087dc7-097b-1320-f780-6b555174c7c3 [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 82000.00 ) )