APARTAMENT 1+1 PER QIRA PRANE STADIUMIT "QEMAL STAFA"

APARTAMENT 1+1 PER QIRA PRANE STADIUMIT "QEMAL STAFA"

Tirana - Tirana

ID : 269

Apartament 1+1 per qira ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane, ne rrugen Faik Konica, gjendet mes ajrit te paster te Parkut te Madh te Tiranes, shume prane Stadiumit "Qemal Stafa", rruges se Elbasanit, afer TVSH.Apartamenti ka nje siperfaqe totale 93 m2 dhe banimi 85m2, orientohet nga Jug-Lindja .Hapesirat e brendshme jane te organizuara ne: sallon ndenjeje se bashku me kuzhinen, dhome gjumi , depo , tualet dhe nje ballkon i madh i cili ofron pamje te mrekullueshme te zones perreth.Per me shume informacion si dhe per te mundesuar nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni ne numrat +35567 50 50 703 , +35567 20 50 703 , ose na shkruani ne e -mail: [email protected]

Essential Information:

  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 500 €
  • Lloji I prones: Apartament
  • Dhoma gjumi:1
  • Tualetet: 1
  • Siperfaqe: 85.00 m2

Amenities:

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 80
  • Siperfaqe neto : 87

Send Us Message

Array ( [0] => Array ( [ID] => 279 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Liceu Artistik [Reference] => 281 [Description] => [SQ-AL]Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri prane Liceu Artistik. Ap ka nje planimetri shume te rregullt dhe funksionale organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon ndenjeje , ambient gatimi me vete , dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti orientohet nga veri perendim dhe shoqerohet nga drita e diellit pjesen me te madhe te dites.Ofrohet bashke me nje post parkimi dhe i mobiluar .Godina survejohet gjate 24 oreve . Vendodhja ne nje nga zonat me te mira dhe me te sigurta te Tiranes mundeson nje jetese komode dhe te qete. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0672050703 e-mail : [email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 97.00000000 [Rooms] => 2 [Bathrooms] => 2 [InteriorRooms] => 1 [FirstMediaID] => 4041 [GrossArea] => 110.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 46 [Name] => [SQ-AL]APARTAMENT 2+1+1+ POST PARKIMI PRANE LICEUT ARTISTIK [/SQ-AL] [Format] => .JPG [UID] => 2c64fe44-203d-804c-b5e3-9c9fb27c1f8e [BusinessTypeIDName] => To rent [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 1000.00 ) [1] => Array ( [ID] => 278 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Unaza e Re ,Astiri [Reference] => 280 [Description] => [SQ-AL]Shitet Njesi Sherbimi tek Rruga :"Foto Xhavella" prane Unazes te Re ish "ASTIRI". Ambjenti ka nje sip. te brendeshme 52.5 m2 dhe sip totale 60m2 cmim 1500 euro/m2 kati 0. Ambjenti ndodhet buze rruge ne nje zonat ku intesiteti i zhvillimit eshte nga me lartet ne Tirane keshtu qe blerja e kesaj Njesie Sherbimi mund te shihet dhe si nje rast i mire investimi.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni ne nr 0672050703 , 0672050703 e-mail : [email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 52.50000000 [Rooms] => 0 [Bathrooms] => [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 4027 [GrossArea] => 60.00000000 [LivingRooms] => [Views] => 9 [Name] => [SQ-AL]SHITET DYQAN 60 M2 NE UNAZEN E RE ISH "ASTIRI"[/SQ-AL] [Format] => .png [UID] => 36c66769-4c6b-df3e-79d6-9db93ca4b81a [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 92000.00 ) )