APARTAMENT 2+1 PER SHITJE PRANE "XHAMLLIKUT"

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE PRANE "XHAMLLIKUT"

Tirana - Tirana - Xhamlliku ,Porcelan

ID : 272

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 116.2 m2 ne zonen prane "Xhamllikut" .Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet e reja dhe cilesore te zones,dhe i mire administruar .Orientimi Lindje-Perendim mundeson drite natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt ,organizohet ne nje sallon ndenjeje plot drite ,dy dhoma gjumi nje tualet dy veranda te medha dhe dy ballkone si dhe nje mini depo te vogel. Ofrohet pjeserisht i mobiluar .Apartamenti ka dokumentacion te rregullt hipotekor .Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat e vjetra te Tiranes dhe mjaft e kerkuar keshtu qe eshte nje mundesi shume e mire investimi .Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr+355 67 20 50 703 , +355 6720 50 703 , e-mail: [email protected]

Essential Information:

  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 99,000 €
  • Lloji I prones: Apartament
  • Dhoma gjumi:2
  • Tualetet: 1
  • Siperfaqe: 116.20 m2

Amenities:

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 116.2
  • Siperfaqe neto : 116.2

Send Us Message

Array ( [0] => Array ( [ID] => 279 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Liceu Artistik [Reference] => 281 [Description] => [SQ-AL]Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri prane Liceu Artistik. Ap ka nje planimetri shume te rregullt dhe funksionale organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon ndenjeje , ambient gatimi me vete , dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti orientohet nga veri perendim dhe shoqerohet nga drita e diellit pjesen me te madhe te dites.Ofrohet bashke me nje post parkimi dhe i mobiluar .Godina survejohet gjate 24 oreve . Vendodhja ne nje nga zonat me te mira dhe me te sigurta te Tiranes mundeson nje jetese komode dhe te qete. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0672050703 e-mail : [email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 97.00000000 [Rooms] => 2 [Bathrooms] => 2 [InteriorRooms] => 1 [FirstMediaID] => 4041 [GrossArea] => 110.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 46 [Name] => [SQ-AL]APARTAMENT 2+1+1+ POST PARKIMI PRANE LICEUT ARTISTIK [/SQ-AL] [Format] => .JPG [UID] => 2c64fe44-203d-804c-b5e3-9c9fb27c1f8e [BusinessTypeIDName] => To rent [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 1000.00 ) [1] => Array ( [ID] => 278 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Unaza e Re ,Astiri [Reference] => 280 [Description] => [SQ-AL]Shitet Njesi Sherbimi tek Rruga :"Foto Xhavella" prane Unazes te Re ish "ASTIRI". Ambjenti ka nje sip. te brendeshme 52.5 m2 dhe sip totale 60m2 cmim 1500 euro/m2 kati 0. Ambjenti ndodhet buze rruge ne nje zonat ku intesiteti i zhvillimit eshte nga me lartet ne Tirane keshtu qe blerja e kesaj Njesie Sherbimi mund te shihet dhe si nje rast i mire investimi.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni ne nr 0672050703 , 0672050703 e-mail : [email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 52.50000000 [Rooms] => 0 [Bathrooms] => [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 4027 [GrossArea] => 60.00000000 [LivingRooms] => [Views] => 9 [Name] => [SQ-AL]SHITET DYQAN 60 M2 NE UNAZEN E RE ISH "ASTIRI"[/SQ-AL] [Format] => .png [UID] => 36c66769-4c6b-df3e-79d6-9db93ca4b81a [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 92000.00 ) )