SHITET PENTHOUSE + 2 POSTE PARKIMI PRANE LIQENIT ARTIFICIAL

SHITET PENTHOUSE + 2 POSTE PARKIMI PRANE LIQENIT ARTIFICIAL

Tirana - Tirana - Liqeni Artificial

ID : 283

Ne nje zone shume te qete, prane Liqenit Artificial shitet Penthouse Luksoz . Penthouse ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri me ashensor te personalizuar punime cilesore rifinitura moderne me pamje te lire spektakolare, pjese e nje kompleksi banimi nga me te miret e kryeqytetit . Ka siperfaqe te brendshme 370m2 dhe verande 140m2. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt me lartesi 4.5m izolim termik/akustik, sistem qendror ngrohje/ftohje chiller , oxhak , jacuzzi, ne pjesen e jashtme ne verande ndodhet nje pishine me permasa normale etj. Ka te instaluar sistemin e filtrimit te ujit duke e bere ujin e pijshem. Organizohet ne holl te madh ndenje, kuzhine , 2 dhome gjumi cdo dhome gjumi me tualet dhoma matrimoniale me garderobe te vecuar, jacuzzi etj. Veranda eshte aseti me i cmuar i kesaj penthouse e cila me pamjen qe ofron i jep nje vlere te shtuar kesaj prone luksoze eshte menduar qe gjithe veranda te jete e rrethuar me gjelberim natyral , lule , peme etj. Duke qene se eshte kati i fundit, eshte bere investim ekstra ne termoizolimin e tarraces edhe ka panele diellore te dedikuar per energjine elektrike. Penthouse disponon edhe dy garazhe te mbyllur te cilet lidhen direkt me apartamentin nepermjet ashensorit te dedikuar . Per me teper informacion apo vizite ne prone jeni te ftuar te kontaktoni 0672050703 , 0675050703 e-mail : [email protected]

Essential Information:

  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 490,000 €
  • Lloji I prones: Pentthouse
  • Dhoma gjumi:5
  • Tualetet: 5
  • Siperfaqe: 370.00 m2

Amenities:

  • Tualet (e) : 5
  • Dhoma e ndenjies : 2
  • Siperfaqe totale : 400
  • Siperfaqe neto : 370

Send Us Message

Array ( [0] => Array ( [ID] => 290 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Liqeni Artificial [Reference] => 292 [Description] => [SQ-AL]Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset e reja dhe me cilesore te zones shume prane liqenit artificial .Godina eshte e mire administruar .Apartamenti orientohet nga Jug-Perendimi me siperfaqe totale 59.8m2, dhe organizohet ne 1dhome gjumi ,1 dhome dite,kuzhine,1 tualet, ballkon. Apartamenti ofrohet i pa mobiluar.Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te qeta te kryeqytetit keshtu qe mund te mund te shihet dhe si nje rast shume i mire investimi pasi eshte nje nga zonat me te kerkuara nga ta huajt per apartamente me qira. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni: +355672050703, +355675050703 ,[email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 53.70000000 [Rooms] => 1 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 4182 [GrossArea] => 59.80000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 39 [Name] => [SQ-AL]APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK KOPSHTI BOTANIK[/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => c92faf30-36ab-4490-8c84-222cbafbd06d [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 72000.00 ) [1] => Array ( [ID] => 289 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Komuna e Parisit [Reference] => 291 [Description] => [SQ-AL]Ne nje kompleks cilesor prane Komunes te Parisit tek Kika 2 shitet apartament 1+1me siperfaqe totale 53m2 .Apartamenti orientohet nga Lindja mundeson drite natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt ,organizohet ne nje sallon ndenjeje plot drite ,nje dhome gjumi nje tualet ballkon .Apartamenti shitet i mobiluar .Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron facalitete te shumta si .Eshte nje nga zonat e kerkuara per apartamente me qira keshtu qe mund te shihet si mundesi shume e mire investimi .Per me shume informacion nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr+355 67 20 50 703 , +355 67 50 50 703 , e-mail: [email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 1 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 4177 [GrossArea] => 54.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 29 [Name] => [SQ-AL]APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK KIKA 2[/SQ-AL] [Format] => .jpeg [UID] => 826f87fb-394f-0b66-d410-7e112056b3e1 [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 73000.00 ) )