APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE OSE QIRA PRANE GJYKATES TEK ISH EKSPOZITA

APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE OSE QIRA PRANE GJYKATES TEK ISH EKSPOZITA

Tirana - Tirana - Ish Ekspozita prane Gjykates Tirane

ID : 285

Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes prane Gjykates tek ish Ekspozita jepet me qira apartament 3+1+2 .Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet e reja dhe me cilesore te zones me nje administrim shume te mire .Orientimi nga Jug-Lindje mundeson drite natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2 planimetri te rregullt punimet e kryera dhe rifiniturat jane shume cilesore gjithashtu dhe ambientet e perbashketa te pallatit ,Organizohet ne nje sallon ndenjeje te madh plot drite ,3 dhoma gjumi , ballkon dhe 2 tualete .Apartamenti ofrohet i pa mobiluar mund te sherbeje per zyra ose aktivitet tjeter biznesi si dhe per banim .Pallati eshte i pajisur me sistem kamerash si dhe nje survjeim pergjate 24 oresh .Zona ofron fasilitete te ndryshme si shkolla, kopshte, qender shendetesore, institucione te ndryshme shteterore etj.Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi i perfshire ne cmim .Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : [email protected]

Essential Information:

  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 700 €
  • Lloji I prones: Apartament
  • Dhoma gjumi:3
  • Tualetet: 2
  • Siperfaqe: 120.00 m2

Amenities:

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe neto : 120

Send Us Message

Array ( [0] => Array ( [ID] => 290 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Liqeni Artificial [Reference] => 292 [Description] => [SQ-AL]Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset e reja dhe me cilesore te zones shume prane liqenit artificial .Godina eshte e mire administruar .Apartamenti orientohet nga Jug-Perendimi me siperfaqe totale 59.8m2, dhe organizohet ne 1dhome gjumi ,1 dhome dite,kuzhine,1 tualet, ballkon. Apartamenti ofrohet i pa mobiluar.Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te qeta te kryeqytetit keshtu qe mund te mund te shihet dhe si nje rast shume i mire investimi pasi eshte nje nga zonat me te kerkuara nga ta huajt per apartamente me qira. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni: +355672050703, +355675050703 ,[email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 53.70000000 [Rooms] => 1 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 4182 [GrossArea] => 59.80000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 39 [Name] => [SQ-AL]APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK KOPSHTI BOTANIK[/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => c92faf30-36ab-4490-8c84-222cbafbd06d [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 72000.00 ) [1] => Array ( [ID] => 289 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Komuna e Parisit [Reference] => 291 [Description] => [SQ-AL]Ne nje kompleks cilesor prane Komunes te Parisit tek Kika 2 shitet apartament 1+1me siperfaqe totale 53m2 .Apartamenti orientohet nga Lindja mundeson drite natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt ,organizohet ne nje sallon ndenjeje plot drite ,nje dhome gjumi nje tualet ballkon .Apartamenti shitet i mobiluar .Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron facalitete te shumta si .Eshte nje nga zonat e kerkuara per apartamente me qira keshtu qe mund te shihet si mundesi shume e mire investimi .Per me shume informacion nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr+355 67 20 50 703 , +355 67 50 50 703 , e-mail: [email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 1 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 4177 [GrossArea] => 54.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 29 [Name] => [SQ-AL]APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK KIKA 2[/SQ-AL] [Format] => .jpeg [UID] => 826f87fb-394f-0b66-d410-7e112056b3e1 [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 73000.00 ) )