OKAZION! APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI "DELIJORGJI" PRONE KLERINGU

OKAZION! APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI "DELIJORGJI" PRONE KLERINGU

Tirana - Tirana - Ish Parku ,Kompleksi Delijorgji

ID : 287

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të banim në një objekt rezidencial në rrugën e “KAVAJES” nje nga me te miret e kryeqytetit dhe ka një orjentim perfekt nga Jug-Lindja. Objekti i aksesueshëm nga rruget kryesore dhe zona është e shërbyer maksimalisht nga të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode.Objekti eshte i pajisur me sistem kamerash si dhe nje survejim pergjate 24 oresh . Organizimi: Në zonën e ditës oganizohen ambjenti i gatimit, ngrënies dhe ai i ndënjes familjare nga ku ka dhe akses në një ballkon.Zona e natës organizohet nga dy dhoma gjumi me siperfaqe të bollshme. Objekti është i hipotekuar dhe do të ofrojë teknologjitë më bashkohore të ndërtimit. .Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : [email protected]

Essential Information:

  • Statusi I prones: Per Shitje
  • Cmimi: 171,360 €
  • Lloji I prones: Apartament
  • Dhoma gjumi:2
  • Tualetet: 2
  • Siperfaqe: 112.30 m2

Amenities:

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 122.4
  • Siperfaqe neto : 112.3

Send Us Message

Array ( [0] => Array ( [ID] => 290 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Liqeni Artificial [Reference] => 292 [Description] => [SQ-AL]Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset e reja dhe me cilesore te zones shume prane liqenit artificial .Godina eshte e mire administruar .Apartamenti orientohet nga Jug-Perendimi me siperfaqe totale 59.8m2, dhe organizohet ne 1dhome gjumi ,1 dhome dite,kuzhine,1 tualet, ballkon. Apartamenti ofrohet i pa mobiluar.Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te qeta te kryeqytetit keshtu qe mund te mund te shihet dhe si nje rast shume i mire investimi pasi eshte nje nga zonat me te kerkuara nga ta huajt per apartamente me qira. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni: +355672050703, +355675050703 ,[email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 53.70000000 [Rooms] => 1 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 4182 [GrossArea] => 59.80000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 39 [Name] => [SQ-AL]APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK KOPSHTI BOTANIK[/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => c92faf30-36ab-4490-8c84-222cbafbd06d [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 72000.00 ) [1] => Array ( [ID] => 289 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Komuna e Parisit [Reference] => 291 [Description] => [SQ-AL]Ne nje kompleks cilesor prane Komunes te Parisit tek Kika 2 shitet apartament 1+1me siperfaqe totale 53m2 .Apartamenti orientohet nga Lindja mundeson drite natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt ,organizohet ne nje sallon ndenjeje plot drite ,nje dhome gjumi nje tualet ballkon .Apartamenti shitet i mobiluar .Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron facalitete te shumta si .Eshte nje nga zonat e kerkuara per apartamente me qira keshtu qe mund te shihet si mundesi shume e mire investimi .Per me shume informacion nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr+355 67 20 50 703 , +355 67 50 50 703 , e-mail: [email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 1 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 4177 [GrossArea] => 54.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 29 [Name] => [SQ-AL]APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK KIKA 2[/SQ-AL] [Format] => .jpeg [UID] => 826f87fb-394f-0b66-d410-7e112056b3e1 [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 73000.00 ) )