AMBIENT PER ZYRA BUZE RRUGE 162 M2 PRANE RTSH

AMBIENT PER ZYRA BUZE RRUGE 162 M2 PRANE RTSH

Tirana - Tirana - RTSH

ID : 289

Ne zonen me elitare te Tiranes prane RTSH ne nje nga ndertimet e reja dhe me cilesore te zones jepet me qira apartament 3+1+2 i pershtateshem per zyra . Apartamenti ka nje siperfaqe te totale 162m2 planimetri te rregullt e sapo rinovuar punimet e kryera dhe rifiniturat jane shume cilesore gjithashtu dhe ambientet e perbashketa te pallatit ,Ambientet jane te pajisura me sistem ngrohje ftohje chiller nje nga markat me cilesore Daikin.Organizohet ne 4 ambiente te ndara , ballkon dhe 2 tualete .Apartamenti ofrohet i pamobiluar .Pallati eshte i pajisur me sistem kamerash si dhe nje survjeim pergjate 24 oresh .Zona eshte nga me te kerkuarat ofron fasilitete te ndryshme si shkolla, institucione te ndryshme shteterore etj.Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi i pa perfshire ne cmim .Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : [email protected]

Essential Information:

  • Statusi I prones: Per Qira
  • Cmimi: 700 €
  • Lloji I prones: Apartament
  • Dhoma gjumi:3
  • Tualetet: 2
  • Siperfaqe: 152.00 m2

Amenities:

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 162
  • Siperfaqe neto : 152

Send Us Message

Array ( [0] => Array ( [ID] => 290 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Liqeni Artificial [Reference] => 292 [Description] => [SQ-AL]Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset e reja dhe me cilesore te zones shume prane liqenit artificial .Godina eshte e mire administruar .Apartamenti orientohet nga Jug-Perendimi me siperfaqe totale 59.8m2, dhe organizohet ne 1dhome gjumi ,1 dhome dite,kuzhine,1 tualet, ballkon. Apartamenti ofrohet i pa mobiluar.Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te qeta te kryeqytetit keshtu qe mund te mund te shihet dhe si nje rast shume i mire investimi pasi eshte nje nga zonat me te kerkuara nga ta huajt per apartamente me qira. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni: +355672050703, +355675050703 ,[email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => 53.70000000 [Rooms] => 1 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 4182 [GrossArea] => 59.80000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 39 [Name] => [SQ-AL]APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK KOPSHTI BOTANIK[/SQ-AL] [Format] => .jpg [UID] => c92faf30-36ab-4490-8c84-222cbafbd06d [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 72000.00 ) [1] => Array ( [ID] => 289 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Komuna e Parisit [Reference] => 291 [Description] => [SQ-AL]Ne nje kompleks cilesor prane Komunes te Parisit tek Kika 2 shitet apartament 1+1me siperfaqe totale 53m2 .Apartamenti orientohet nga Lindja mundeson drite natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt ,organizohet ne nje sallon ndenjeje plot drite ,nje dhome gjumi nje tualet ballkon .Apartamenti shitet i mobiluar .Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron facalitete te shumta si .Eshte nje nga zonat e kerkuara per apartamente me qira keshtu qe mund te shihet si mundesi shume e mire investimi .Per me shume informacion nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr+355 67 20 50 703 , +355 67 50 50 703 , e-mail: [email protected][/SQ-AL] [LandArea] => [NettArea] => [Rooms] => 1 [Bathrooms] => 1 [InteriorRooms] => [FirstMediaID] => 4177 [GrossArea] => 54.00000000 [LivingRooms] => 1 [Views] => 29 [Name] => [SQ-AL]APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK KIKA 2[/SQ-AL] [Format] => .jpeg [UID] => 826f87fb-394f-0b66-d410-7e112056b3e1 [BusinessTypeIDName] => For sale [GPSLon] => 19.82452900000000 [GPSLat] => 41.32150700000000 [Price] => 73000.00 ) )