Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.
SHITET - Okazion Vile Prane TEG - Up Town Invest

Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Okazion Vile Prane TEG

€150,000

Përshkrim

Shitet vile 2-kateshe buze autostrades prane TEG  siperfaqe totale ndertimi  298.4 m2  me nje  siperfaqe parcele toke  500 m2. Vila shitet pjeserisht e arreduar dhe organizohet ne 2 kate. Kati 0 mund te sherbeje per banim depo ose ambient biznesi .Kati 1  organizohet nga Salloni , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe verande nga ku kane akses te gjitha ambientet e  viles , tarraca mund te pershatet  si  papafingo ku  mund ta zhvillosh ne disa ambiente per banim . Vila ka oborr te madh te gjelberuar  me peme dekorative si dhe ka mjaftueshem parkim per disa automjete  . Vila ka vizibiltet te larte nga autostrada TEG -Tirane keshtu qe eshte nje mundesi e mire investimi te llojit  hotel,restorant ,etj. Vendndodhja ,cmimi ,orientimi, zona e cila ofron fasilitete te ndryshme jane avantazhet qe ofron kjo prone si  nje mundesi shume e  mire investimi .Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 24 Prill, 2020 at 9:04 pm

  • Property ID: 001
  • Madhesia në m2 : 298.4
  • Land Area: 500
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 2
  • Garage: 1
AlbanianEnglish