Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament 1+1 Prane RTSH

€400

Përshkrim

Ne zonen me elitare te Tiranes prane RTSH ne nje nga ndertimet e reja dhe me cilesore te zones jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti ka nje siperfaqe te totale 85  m2 planimetri te rregullt dhe shume funksionale .Organizohet ne nje sallon ndenjeje te madh plot drite bashke me nje ambient gatimi ,1 dhome gjumi , ballkon me pamje spektakolare dhe 1 tualet .Apartamenti ofrohet i mobiluar pajisjet elektroshtepiake dhe hidrosanitaret jane te markave me te njohura .Pallati eshte i pajisur me sistem kamerash si dhe nje survjeim pergjate 24 oresh .Zona eshte nga me te kerkuarat ofron fasilitete te ndryshme si shkolla , institucione te ndryshme shteterore etj.Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi i pa perfshire ne cmim .Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 3 Prill, 2020 at 5:13 pm

  • Madhesia në m2 : 85 m2
  • Land Area: 85
  • Dhoma Gjumi : 1
  • Garage: 1
  • Tipi i Pronës Apartament 1+1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€63,000
blank

Dhomë: 1Bath: 1m2: 64.5

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 muaj më parë

€63,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 64.5

Apartament 1+1, Rezidencial

4 muaj më parë

€1,500
blank

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 132

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 muaj më parë

€1,500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 132

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 muaj më parë

€128,000
blank

Dhoma: 2Bath: 1m2: 133

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 muaj më parë

€128,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 133

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 muaj më parë

€230,000
blank

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 102.3

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 muaj më parë

€230,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 102.3

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 muaj më parë


WhatsApp chat
AlbanianEnglish