Cmimi i Përafërt : Nga

OKAZION -SHITET- Apartament 2+1 Në Astir , Kompleksi “Vila L”

€78,000

Përshkrim

Apartament 2+1 per shitje ne Astir  pozicionohet ne katin e 7- te  ne nje nga Komplekset dhe ndertimet me cilesore  te zones  “Vila L”  .

Orientohet nga Jug – Perendimi siperfaqe totale 103 m2 .  Organizohet: ne 1 sallon ndenjeje plot drite, ambient gatimi  dhe ngrenie i perbashket ,2 dhoma gjumi ,1 tualet, dhe 1 ballkon i madh ku kane akses te tre ambientet. Apartamenti ofrohet pjeserisht  i mobiluar  .Zona ofron fasalitete te ndryshme  si Qender Shendetsore ,Supermarket, njesi te ndryshme dhe akses te menjehershem ne akset  kryesore.

Astiri eshte nje nga zonat qe kane nje kerkese ne rritje per apartamente me qira keshtu qe blerja mund te shihet si nje mundesi shume e mire investimi .Apartamenti ka te gjithe dokumentacionin e duhur hipotekor .Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Astiri
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 6 Gusht, 2020 at 8:34 pm

  • Madhesia në m2 : 103 m2
  • Land Area: 91.3 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 1
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

200000€200,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 153

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Jona

6 muaj më parë

200000€200,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 153

Apartament 2+ 1, Rezidencial

6 muaj më parë

€128,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 133

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

1 vit më parë

€128,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 133

Apartament 2+ 1, Rezidencial

1 vit më parë

€700

Dhoma: 2Bath: 1m2: 116

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

1 vit më parë

€700

Dhoma: 2Bath: 1m2: 116

Apartament 2+ 1, Rezidencial

1 vit më parë

€1,500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 125

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

8 muaj më parë

€1,500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 125

Apartament 2+ 1, Rezidencial

8 muaj më parë


AlbanianEnglish