Cmimi i Përafërt : Nga

SHITET – Apartament Premium 3 +1+2 Tek Rezidenca “Porta e Gjelber”

€258,000

Përshkrim

Ne nje nga zonat elite te Tiranes shume prane  Pallatit te Brigadave ne nje kompleks  rezidencal  premium “Porta e Gjelber” shitet super apartament modern 3+1+2 .Porta e Gjelbër ka një qasje të fortë ekologjike, e cila përfshin përzgjedhjen e materialeve më të mira dhe investimin në sisteme avantgarde të burimeve të energjisë së rinovueshme. Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj i ndërtesës dhe i shtëpisë suaj, për të garantuar ekselencë absolute .Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 22 Prill, 2020 at 8:20 pm

  • Madhesia në m2 : 147.1 m2
  • Land Area: 134 m2
  • Dhoma Gjumi : 3
  • Garage: 1
  • Viti i Nderitimit : 2020
  • Tipi i Pronës Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Shitje

Prona të Ngjashme

€128,000

Dhomë: 1m2: 73

Apartament 1+1, Rezidencial

3 vjet më parë

€1,100
€1,100

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 110

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€185,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 120

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€185,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 120

Apartament 3+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€180,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 100

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€180,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 100

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish