Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Ambient Komercial Në “Misto Mame”

€3,000

Përshkrim

Ambient komercial sip 300 m2  per qira ne zonen e “Misto Mame ” . Ambienti ndodhet ne nje ndertese buze rruge ne zone te populluar, i pershtatshem per  lloje te ndryshme aktivitetesh per shkak te vizibilitetit qe ka dhe fasades. Organizohet ne disa ambiente te ndara  cila mundeson shfrytezimin e plote te hapesires  . Shume i pershtateshem per : ekspozite mobilerie, reparte prodhimi te ndryshme, ekspozite ndricimi me pajisje led etj.Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr +355672050703 , +355675050703 e-mail : info@uptowninvest.com 

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Rruga e Kavajës
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 8 Prill, 2020 at 9:47 pm

  • Tipi i Pronës Komercial
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€550,000

Dhoma: 5m2: 219.6

Hotel, Komercial

Up Town Invest

2 vjet më parë

€550,000

Dhoma: 5m2: 219.6

Hotel, Komercial

2 vjet më parë

€1,193,000
€1,193,000

m2: 3142

Komercial

3 vjet më parë

€210,000
€210,000

m2: 58.6

Komercial

3 vjet më parë

€2,600,000

Dhoma: 7m2: 600

Hotel, Komercial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€2,600,000

Dhoma: 7m2: 600

Hotel, Komercial

3 vjet më parë


AlbanianEnglish