Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Ambient Komercial ,Në Zonën E Ish “Bllokut”

€1,000

Përshkrim

Ambient Komercial per QIRA  ne nje nga zonat elitare ne ish Bllok ,Rruga Vaso Pasha  . Pozicionuar ne katin zero te nje objekti  buze rruge  , me nje fasade xhami me  vizibiletet maksimal , i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti  .

Siperfaqe totale 65 m2 e gjitha hapesire “open space ” . me nje tualet dhe magazine .

Jepi vlere Biznesit tuaj ne nje nga zonat me te mira te Tiranes.

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

QIRA – 1000 Euro/Muaj

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Blloku
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 29 Prill, 2020 at 10:07 pm

  • Madhesia në m2 : 65 m2
  • Land Area: 65 m2
  • Tipi i Pronës Komercial
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€2,600,000
blank

Dhoma: 7m2: 600

Hotel, Komercial

Up Town Invest

1 vit më parë

€2,600,000

Dhoma: 7m2: 600

Hotel, Komercial

1 vit më parë

€550,000
blank

Dhoma: 5m2: 219.6

Hotel, Komercial

Up Town Invest

6 muaj më parë

€550,000

Dhoma: 5m2: 219.6

Hotel, Komercial

6 muaj më parë

€680,000
blank
€680,000

Tualete: 2m2: 167

Komercial

5 muaj më parë

€600
blank

Bath: 1m2: 75

Komercial, Zyre

Up Town Invest

12 muaj më parë

€600

Bath: 1m2: 75

Komercial, Zyre

12 muaj më parë


AlbanianEnglish