Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Ambient Për Zyra 240 M2 ,Pranë Gardës , Rruga Ibrahim Rugova , Tiranë

Cmimi 16 Euro/m2

Përshkrim

Jepet me qira ambient per zyra 240 m2  ne nje nga zonat elitare  te Tiranes, tek Garda  shume prane me sheshin Nene Tereza .

Pozicionuar ne katin e 2-të  , te  nje objekti ndertimi i ri nga me cilesoret e zones  ,ambienti eshte i ndare ne disa zyra i pershtatshem per cdo lloj

aktiviteti    ( zyra  , klinika te ndryshme  ,studio arkitekture, call center , ) etj .Siperfaqe   240 m2  , 3 tualete .

Ambienti aksesohet nga rruga kryesore .

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Cmimi 16 Euro/m2 perfshire dhe tatimin mbi pasurine .

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Garda
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 11 Gusht, 2022 at 7:39 pm

  • Madhesia në m2 : 240 m2
  • Land Area: 240 m2
  • Tualete : 3
  • Tipi i Pronës Komercial, Zyre
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

4 vjet më parë

4 vjet më parë

€290,000

m2: 750

Komercial, Objekt Industrial, Tokë

Up Town Invest

4 vjet më parë

€290,000

m2: 750

Komercial, Objekt Industrial, Tokë

4 vjet më parë

€230,000
€230,000

m2: 205

Komercial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish