Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Ambient Zyrë Pranë RTSH Tek “Coin”

€600

Përshkrim

Ofrohet ambient zyrash per qira ne nje nga godinat me te mira ne një zonë elitë të Tiranes pranë RTSH.

Godina ka 2 ashensor, recepsion, dhe kryesisht eshte godine biznesi.

Zyra ka siperfaqe 75 m2, dhe ndahet ne 2 ambiente me 5 poste  pune  dhe 1  tualet
Struktura e zyres mund te adaptohet sipas kerkesave te klientit.
Cmimi perfshin taksat.

Për më tepër informacion ose për të planifikuar nje vizitë në pronë ju lutem kontaktoni në Nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Prane Rtsh
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 18 Prill, 2020 at 9:49 am

  • Madhesia në m2 : 75 m2
  • Land Area: 75 m2
  • Tualete : 1
  • Tipi i Pronës Komercial, Zyre
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€220,000
blank
€220,000

Bath: 1m2: 115

Komercial, Zyre

3 vjet më parë

€290,000
blank

m2: 750

Komercial, Objekt Industrial, Tokë

Up Town Invest

3 vjet më parë

€290,000

m2: 750

Komercial, Objekt Industrial, Tokë

3 vjet më parë

€1,193,000
blank
€1,193,000

m2: 3142

Komercial

3 vjet më parë

€4,500
blank
€4,500

Tualete: 3m2: 453

Komercial, Zyre

2 vjet më parë