Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Ambiente Për Zyra Rr “Ismail Qemali”Prane RTSH

€2,200

Përshkrim

Ne nje nga godinat me cilesore dhe te kerkuara ne rrugen Ismail Qemali prane RTSH  jepet me qira ambient per zyra. Sip totale 140 m2 Organizuar ne 3 ambiente pune,2 tualete dhe nje verande e madhe .Zgjidhni vendin e duhur per biznesin tuaj.

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Prane Rtsh
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 16 Prill, 2020 at 9:10 pm

  • Madhesia në m2 : 140 m2
  • Land Area: 140 m2
  • Tipi i Pronës Commercial, Zyre
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€600

Bath: 1m2: 75

Komercial, Zyre

Up Town Invest

3 vjet më parë

€600

Bath: 1m2: 75

Komercial, Zyre

3 vjet më parë

Cmimi 16 Euro/m2
Cmimi 16 Euro/m2

Tualete: 3m2: 240

Komercial, Zyre

4 muaj më parë

€5,600,000

Dhoma: 24m2: 3114

Commercial, Hotel

2 vjet më parë


AlbanianEnglish