Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament 1+1 Pranë “Air Albania” Stadium

€500

Përshkrim

Apartament 1+1 per qira ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane, ne rrugen Faik Konica, prane  Parkut te Madh te Tiranes.Apartamenti ka nje siperfaqe totale 93 m2 , orientohet nga Jug-Lindja .Hapesirat e brendshme jane te organizuara ne: sallon ndenjeje se bashku me kuzhinen, dhome gjumi , depo , tualet dhe nje ballkon i madh i cili ofron pamje te mrekullueshme te zones perreth.Zona ,orientimi ,vendndodhja ne hyrje te Parkut te Liqenit Artificial te Tiranes jane disa nga  avantazhet e ketij  Aparatamneti .Per me shume informacion si dhe per te mundesuar nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni ne numrat +35567 50 50 703 , +35567 20 50 703 , ose na shkruani ne e -mail: info@uptowninvest.com.

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 24 Prill, 2020 at 9:15 pm

  • Madhesia në m2 : 93 m2
  • Land Area: 93 m2
  • Dhoma Gjumi : 1
  • Tualete : 1
  • Tipi i Pronës Apartament 1+1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€500
blank

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 118

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

10 muaj më parë

€500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 118

Apartament 2+ 1, Rezidencial

10 muaj më parë

€1,790,000
blank

Dhoma: 6Tualete: 6m2: 635

Penthouse, Rezidencial

Up Town Invest

1 vit më parë

€1,790,000

Dhoma: 6Tualete: 6m2: 635

Penthouse, Rezidencial

1 vit më parë

€138,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 100

Apartament 2+ 1, Rezidencial

7 muaj më parë

€3,600
blank

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 724

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

12 muaj më parë

€3,600

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 724

Rezidencial, Vilë

12 muaj më parë


AlbanianEnglish