Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament 2+1 Në Rrugën E “Kosovarëve” – Pranë Liqenit Artificial

€700

Përshkrim

Apartamenti 2+1 Modern per qira  ne nje nga zonat me te mira prane Liqenit Artificial ne rrugën  e Kosovarëve.

Pozicionohet ne katin e 9 te nje ndertimi te ri  cilesor  me siperfaqe totale 115 m2 . Organizohet ne:  1 Sallon te madh ,Ambient gatimi i vecuar, 2 Dhoma gjumi, Tualet dhe Ballkon.

Apartamenti eshte i sapoinvestuar  teresisht  deri ne detaje .Ka te instaluar Sistem qendror ngrohje ftohje .Parket druri, ofrohet i mobiluar  stil modern luksoz  . Pajisjet hidrosanitare  dhe elektroshtepiake brandet me te te njohura .Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi i perfshire ne cmim.. Vendndodhja investimi i kryer ,orientimi, zona ne cilen ndodhet jane disa nga avantazhet e ketij apartamenti .

Gjithcka  ofron ky apartament  eshte kënaqësia e komfortit të vërtetë.

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr : 0672050703 , 0675050703, e-mail : info@uptowninvest.com

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Rruga e Kosovarëve
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 7 Maj, 2020 at 7:52 pm

  • Madhesia në m2 : 116 m2
  • Land Area: 116 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 1
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

Dhomë: 1Bath: 1m2: 60.4

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€75,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 60.4

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€450

Dhomë: 1Bath: 1m2: 80

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€450

Dhomë: 1Bath: 1m2: 80

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€1,500
€1,500

Dhoma: 2m2: 137

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€750

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 110

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

2 vjet më parë

€750

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 110

Apartament 2+ 1, Rezidencial

2 vjet më parë


AlbanianEnglish