Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament 2+1 Pranë RTSH

€800

Përshkrim

Apartamenti 2+1+2 per qira  ne nje nga zonat elite me te kerkuara te Tiranes prane RTSH.

Pozicionohet ne katin e 6 te nje ndertimi te ri shume cilesor me ashensor . Siperfaqe totale 125 m2 , Organizohet ne:  1 Sallon te madh ,Ambient gatimi i perbashket, 2 Dhoma gjumi, 1 Tualet, dhe Ballkon me nje pamje te lire   te zones para .

Apartamenti ofrohet i mobiluar cilesor , ka te instaluar sistem kondicionimi  . Zona , nje nga me te kerkuarat e cila ofron  te gjitha facalitetet shume  prane  institucione te ndryshme shteterore .

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr : 0672050703 , 0675050703, e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Prane Rtsh
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 19 Nëntor, 2020 at 10:21 pm

  • Madhesia në m2 : 125 m2
  • Land Area: 125 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 1
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial

Prona të Ngjashme

€125,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 68.3

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

1 muaj më parë

€125,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 68.3

Apartament 1+1, Rezidencial

1 muaj më parë

€250,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 160

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

11 muaj më parë

€250,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 160

Apartament 3+1, Rezidencial

11 muaj më parë

€316,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 137.5

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

2 vjet më parë

€316,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 137.5

Apartament 3+1, Rezidencial

2 vjet më parë


AlbanianEnglish