Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament 2+1+2, Në Ish “Bllok”

€1,000

Përshkrim

Apartamenti 2+1+2 per qira  ne nje nga zonat elite me te kerkuara te Tiranes ne ish “Bllok”

Pozicionohet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri shume cilesor me ashensor . Siperfaqe totale 135 m2 , Organizohet ne:  1 Sallon te madh ,Ambient gatimi i perbashket, 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete, dhe Ballkon me nje pamje mahnitese   te zones para .

Apartamenti ofrohet i mobiluar cilesor , ka te instaluar sistem kondicionimi  . Zona , nje nga me te kerkuarat e cila ofron  te gjitha facalitetet shume  prane  institucione te ndryshme shteterore .

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr : 0672050703 , 0675050703, e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Blloku
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 17 Nëntor, 2020 at 11:07 pm

  • Madhesia në m2 : 135 m2
  • Land Area: 125 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€44,000
blank

Dhomë: 1Bath: 1m2: 75

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€44,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 75

Apartament 1+1, Rezidencial

3 vjet më parë

€230,000
blank

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 102.3

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€230,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 102.3

Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë

€4,500
blank
€4,500

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 690

Rezidencial, Vilë

3 vjet më parë