Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament 2+1+2 Në Zonën e Ish “Bllokut”

€550

Përshkrim

Apartament 2+1 me qira  ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane “Gardes”  dhe Parkut te Liqeni Artificial.Apartamenit ndodhet ne katin e 5 te nje pallat te ri me ashensor dhe i mire administruar . Organizohet  ne nje salle te madhe ambient ndenjeje dhe gatimi te perbashket ,dy dhoma gjumi ,dy tualete dhe dy ballkone . Apartamenti ofrohet i mobiluar ne gjendje shume te mire .Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 5 Prill, 2020 at 7:51 pm

  • Madhesia në m2 : 115 m2
  • Land Area: 115
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€550,000
blank

Dhoma: 4Tualete: 5m2: 472

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

4 muaj më parë

€550,000

Dhoma: 4Tualete: 5m2: 472

Rezidencial, Vilë

4 muaj më parë

€69,000
blank

Dhomë: 1Bath: 1m2: 44

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 muaj më parë

€69,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 44

Apartament 1+1, Rezidencial

4 muaj më parë

€75,000
blank

Dhomë: 1Bath: 1m2: 60.4

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

3 muaj më parë

€75,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 60.4

Apartament 1+1, Rezidencial

3 muaj më parë

€185,000
blank

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 120

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 muaj më parë

€185,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 120

Apartament 3+1, Rezidencial

4 muaj më parë


WhatsApp chat
AlbanianEnglish