Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament 2+1+2, Pranë “Liceut Artistik”

€500

Përshkrim

Apartamenti 2+1+2 per qira  ne nje nga zonat elite me te kerkuara prane Liceut Artistik

Pozicionohet ne katin e 6 te nje ndertimi te ri shume cilesor me ashensor . Siperfaqe totale 118 m2 , Organizohet ne:  1 Sallon te madh ,Ambient gatimi i perbashket, 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete, dhe Ballkon me nje pamje te lire te zones para .

Apartamenti ofrohet i mobiluar cilesor , sistem kondicionimi  . Zona , nje nga me te kerkuarat e cila ofron  fasilitete te ndryshme afer  institucione te ndryshme shteterore .

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr : 0672050703 , 0675050703, e-mail : info@uptowninvest.com

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Liceu Artistik
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 4 Qershor, 2020 at 4:21 pm

  • Madhesia në m2 : 118 m2
  • Land Area: 118 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€850,000
blank

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 785

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

4 muaj më parë

€850,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 785

Rezidencial, Vilë

4 muaj më parë

€420,000
blank

Dhoma: 4Tualete: 3m2: 415

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

3 muaj më parë

€420,000

Dhoma: 4Tualete: 3m2: 415

Rezidencial, Vilë

3 muaj më parë

€900
blank

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 162

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 muaj më parë

€900

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 162

Apartament 3+1, Rezidencial

4 muaj më parë

€550
blank

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 115

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 muaj më parë

€550

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 115

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 muaj më parë


WhatsApp chat
AlbanianEnglish