Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament 2+1+2, Pranë RTSH

€480

Përshkrim

Apartamenti 2+1+2 per qira  ne nje nga zonat elitë prane RTSH .

Pozicionohet ne katin e 6 te nje ndertimi te ri shume cilesor  me siperfaqe totale 120 m2 . Organizohet ne:  1 Sallon te madh ,Ambient gatimi i perbashket, 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete,Depo , dhe Ballkon me nje pamje te lire te zones para .

Apartamenti ofrohet i mobiluar cilesor , sistem kondicionimi  . Zona , nje nga me te kerkuarat e cila ofron  fasilitete te ndryshme afer  institucione te ndryshme shteterore .

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr : 0672050703 , 0675050703, e-mail : info@uptowninvest.com

 

 

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Prane Rtsh
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 13 Maj, 2020 at 8:59 pm

  • Madhesia në m2 : 120 m2
  • Land Area: 120 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€316,000
blank

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 137.5

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 muaj më parë

€316,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 137.5

Apartament 3+1, Rezidencial

4 muaj më parë

€500
blank

Dhomë: 1Bath: 1m2: 93

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 muaj më parë

€500

Dhomë: 1Bath: 1m2: 93

Apartament 1+1, Rezidencial

4 muaj më parë

€400
blank

Dhomë: 1m2: 85

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 muaj më parë

€400

Dhomë: 1m2: 85

Apartament 1+1, Rezidencial

4 muaj më parë

€450
blank

Dhomë: 1Bath: 1m2: 80

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 muaj më parë

€450

Dhomë: 1Bath: 1m2: 80

Apartament 1+1, Rezidencial

4 muaj më parë


WhatsApp chat
AlbanianEnglish