Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament 3+1+2, Rruga “Kosovarëve” Pranë Liqenit Artifical

€800

Përshkrim

Jepet me qira Apartament 3+1+2   ne rrugen e “Kosovareve” prane Liqenit Artificial

Apartamenti pozicionohet  ne katin e 10- te nje ndertimi te ri cilesor me siperfaqe totale 137 m2, orientim  Veri – Lindje .

Organizohet ne  :  1 Sallon ndenjeje  plot drite ,Ambient gatimi ngrenie  , 3 Dhoma gjumi  , 2 Tualete dhe 2 Ballkone  .Apartamenti eshte i  investuar ofrohet i mobiluar , sistem kondiconimi, izolim termik,akustik ,parket .

Zona ku ndodhet apartamenti konsiderohet  nje nga zonat me te mira per banim .Vendodhja,  aksesimi i menjhershëm ne akset rrugore,  investimi i kryer ,orientimi, , janë disa nga avantazhet e këtij apartamenti modern

 

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Rruga e Kosovarëve
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 10 Maj, 2022 at 8:05 pm

  • Madhesia në m2 : 137 m2
  • Land Area: 137
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€78,000
€78,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 103

Apartament 2+ 1

3 vjet më parë

€1,300

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 150

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€1,300

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 150

Apartament 3+1, Rezidencial

3 vjet më parë

€125,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 68.3

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

1 vit më parë

€125,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 68.3

Apartament 1+1, Rezidencial

1 vit më parë

€850,000

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 400

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

8 muaj më parë

€850,000

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 400

Rezidencial, Vilë

8 muaj më parë


AlbanianEnglish