Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament 2+1+2, Rruga “Nikolla Tupe” Pranë LSI

€750

Përshkrim

Apartamenti 2+1+2 per qira  ne nje nga zonat me te mira te Tiranes prane  LSI.

Pozicionohet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri shume cilesor  me siperfaqe totale 110 m2 . Organizohet ne:  1 Sallon te madh ,Ambient gatimi , 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon.

Apartamneti ofrohet i mobiluar.

Cmimi , Zona ,orientimi ,vendndodhja  shume prane me ish Bllokun  jane disa nga  avantazhet e ketij  apartamenti.

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr : 0672050703 , 0675050703, e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Ish Blloku
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 2 Dhjetor, 2021 at 4:33 pm

  • Madhesia në m2 : 110 m2
  • Land Area: 110 m0
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€210,000
€210,000

Dhoma: 3Tualete: 3m2: 605

Rezidencial, Vilë

4 vjet më parë

€450

Dhomë: 1Bath: 1: 78

Apartament 1+1

Up Town Invest

4 vjet më parë

€450

Dhomë: 1Bath: 1: 78

Apartament 1+1

4 vjet më parë

€170,000
€170,000

Tualete: 2m2: 100

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€1,790,000

Dhoma: 6Tualete: 6m2: 635

Penthouse, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€1,790,000

Dhoma: 6Tualete: 6m2: 635

Penthouse, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish