Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament 3+1+2 Pranë RTSH

€1,300

Përshkrim

Apartamenti 3+1 +2 per qira  ne  nje nga zonat elitare prane RTSH.

Pozicionohet ne katin 7 te  te nje ndertimi te ri   me ashensor  , siperfaqe totale 150 m2 . Orientim  Lindje -Perendim. Organizohet ne:  1 Sallon te madh  plot dritë,Ambient gatimi ngrenie i perbashkët , 3 Dhoma gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar cilesor , sistem kondicionimi .Objekti ku ndodhet ky apartament mund te konsiderohet  nga me cilesoret dhe me te sigurtet  i mire administruar  personel sigurie dhe sistem kamerash pergjatë 24 – orë . Zona , nje nga me te kerkuarat e cila ofron  fasilitete te ndryshme afer  institucione te ndryshme shteterore .

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr : 0672050703 , 0675050703, e-mail : info@uptowninvest.com

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Prane Rtsh
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 7 Maj, 2020 at 8:54 pm

  • Madhesia në m2 : 150 m2
  • Land Area: 150 m2
  • Dhoma Gjumi : 3
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Apartament 3+1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€250,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 160

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€250,000

Dhoma: 2Tualete: 2m²: 160

Apartament 3+1, Rezidencial

3 vjet më parë

€540,000

Dhoma: 4Tualete: 2m2: 204

Apartament 4+1

Up Town Invest

4 vjet më parë

€540,000

Dhoma: 4Tualete: 2m2: 204

Apartament 4+1

4 vjet më parë

€75,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 90.56

Apartament 1+1, Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€75,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 90.56

Apartament 1+1, Apartament 2+ 1, Rezidencial

3 vjet më parë


AlbanianEnglish