Account Suspended
This Account has been suspended.
Contact your hosting provider for more information.
QIRA - Apartament 3+1+2 Pranë Stadiumit "Air Albania" - Up Town Invest

Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament 3+1+2 Pranë Stadiumit “Air Albania”

€900

Përshkrim

Apartament 3+1+2 për qira  në një nga zonat më te preferuara te Tiranës,pranë Sadiumit “Air Albania” në katin e tretë të një pallati të ri me ashensor dhe i mirë administruar . Me një sip te brendshme 162 m2,dhe palnimetri te rregullt  apartamenti organizohet në një korridor hyrës , sallon i madh, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.Apartamenti ofrohet i pamobiluar dhe është pershtatshëm për zyra ose banim.Paisjet hidrosanitare  si dhe sistemi qendror ngrohje-ftohje jane te markave me te mira. Zona , investimi i kryer ,vendndodhja pranë  Parkut te Liqenit Artificial  jane disa nga  avantazhet e ketij apartamenti per ta konsideruar si nje mundesi te te shkelqyer  per zyre ,ose banim  . Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi i pa perfshire ne cmim. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

 

Adresa :

  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 5 Prill, 2020 at 10:40 pm

  • Madhesia në m2 : 162 m2
  • Land Area: 162
  • Dhoma Gjumi : 3
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Apartament 3+1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€104,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 80.08

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€104,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 80.08

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€1,100
€1,100

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 110

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€180,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 100

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€180,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 100

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€480,000

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 510

Penthouse, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€480,000

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 510

Penthouse, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish