Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament 3+1+2 Tek ETC

€2,500

Përshkrim

Apartament 3+1+2 per qira ne nje nga ndertimet cilesore dhe nga  me te preferuarat per banim ne Tirane tek ETC . Sip totale 210m2 ,orientim shume te mire  Lindje- Perendim. Apartamenti eshte i investuar ,ka te instaluar sistem qëndror ngrohje dhe ftohje . Organizohet ne :1 sallon ndenjeje plot drite natyrale ,ambient gatimi me vete, 3 dhoma gjumi, njëra me tualet , tualet dite dhe nje super ballko ne te cilen kane dalje te gjitha dhomat dhe salloni i ndenjes gje e cila e ben te vecante kete apartament me nje pamje te lire fantastike te zones para E.Elektro shtepiaket,paisjet hidrosanitare  si dhe sistemi qendror ngrohje dhe ftohje jane te markave me te mira. Investimi i kryer ,orientimi, zona e cila ofron fasilitete te ndryshme e bejne ate nje nga apartamentet me cilesore per nje jetese komode.. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Qendra Tregtare ETC
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 15 Prill, 2020 at 4:35 pm

  • Madhesia në m2 : 210 m2
  • Land Area: 210 m2
  • Dhoma Gjumi : 3
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Apartament 3+1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€348,000

Dhoma: 4Tualete: 3: 382

Penthouse, Rezidencial

Up Town Invest

1 vit më parë

€348,000

Dhoma: 4Tualete: 3: 382

Penthouse, Rezidencial

1 vit më parë

€120,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 120.6

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Jona

8 muaj më parë

€120,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 120.6

Apartament 2+ 1, Rezidencial

8 muaj më parë

€550,000

Dhoma: 4Tualete: 5m2: 472

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

1 vit më parë

€550,000

Dhoma: 4Tualete: 5m2: 472

Rezidencial, Vilë

1 vit më parë

€280,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 425

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

6 muaj më parë

€280,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 425

Rezidencial, Vilë

6 muaj më parë


AlbanianEnglish