Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament 3+1+2 Tek Liqeni Artificial – Prane Kopshtit Botanik

€900

Përshkrim

Apartamenti 3+1+2  per qira  tek  Liqeni Artificial prane Kopshtit Botanik .

Pozicionohet ne katin e 6te nje ndertimi te ri  cilesor  me siperfaqe totale 163  m2 .

Organizohet ne:  1 Sallon te madh ,Ambient gatimi ngrenie i perbashket , 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon.

Apartamenti eshte i sapoinvestuar  teresisht  deri ne detaje cdo gje e re e paperdorur  .Ka te instaluar Sistem qendror ngrohje ftohje .Parket druri, ofrohet i mobiluar  stil modern . Pajisjet hidrosanitare  dhe elektroshtepiake brandet te njohura .Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi i perfshire ne cmim.. Vendndodhja investimi i kryer ,orientimi, zona ne cilen ndodhet jane disa nga avantazhet e ketij apartamenti .

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr : 0672050703 , 0675050703, e-mail : info@uptowninvest.com

Cmimi perfshin taksen ne burim

 

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Liqeni Artificial
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 25 Maj, 2020 at 1:38 pm

  • Madhesia në m2 : 163 m2
  • Land Area: 143 m2
  • Dhoma Gjumi : 3
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Apartament 3+1
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€900

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 162

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€900

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 162

Apartament 3+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€1,300

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 150

Apartament 3+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€1,300

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 150

Apartament 3+1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish