Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament Dupleks 3+1+3, Oborr 70 m2 ,Post Parkimi Në Kompleksin “Kodra e Diellit”

€950

Përshkrim

Apartament Dupleks 3+1+3  per qira ne Rezidencen “Kodra e Diellit”

Apartamenti  ndodhet ne katin 0 dhe 1 te nje prej ndertimeve me cilesore dhe te sigurta , ka nje siperfaqe totale 140 m2 + oborr i gjelberuar 70m2.

Organizohet në : Katin 0 , ne nje sallon te madh  plot drite ,kuzhine dhe ambient ngrenie , tualet dite me dritare , nje verande me akses ne oborr me pamje te lire te zones  .Kati 1 ka   3 dhoma gjumi ku njera me garderobe , 2 tualete me dritare dhe 1 ballkon.

Apartamenti eshte i investuar  , ofrohet i areduar ,moblim cilesor , ka te instaluar sistem qendror ngrohje ftohje , parket , izolim akustik dhe termik .Bashke  me aprtamentin ofrohet dhe 1 post parkimi ne katin -1 .

“Kodra e Diellit ” konsiderohet si nje nga rezidencat me te preferuarat per banim nga te huaj e vendas ,ofron siguri , mirëmbajtje dhe administrim 24 orë, pishinë të përbashkët, jetesë në komunitet, bar, restorant, infrastruktrure moderne, spa & beauty center, palestër, supermarket, ambiente te gjelbëruara, shkollë dhe kopësht për fëmijë dhe shumë shërbime të tjera që mund ti gjeni duke jetuar tek kjo rezidencë.Rezidenca Kodra e Diellit është një galeri arti mahnitëse, ku ekspozohen qindra vepra , piktura, skulptura, mozaikë, gurë dekorativ, instalacione qeramike – që ua bëjnë familjeve jetën brenda rezidencës të bukur, frymëzuese dhe çlodhëse.

Mjedisi që të ofron rezidenca i shton vlerë jetës suaj. Kodra e Diellit,eshte projekti që respekton artin, natyrën dhe njerëzit.

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

Adresa :

 • Qyteti : Tirane
 • Shteti : Albania
 • Zona : Kodra e Diellit Residence
 • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 17 Shtator, 2020 at 1:48 pm

 • Madhesia në m2 : 140 m2
 • Land Area: 210 m2
 • Dhoma Gjumi : 3
 • Tualete : 3
 • Garage: 1
 • Tipi i Pronës Apartament 3+1, Rezidencial
 • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€198,000

Dhoma: 2Tualete: 2: 118

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€198,000

Dhoma: 2Tualete: 2: 118

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€480,000

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 510

Penthouse, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€480,000

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 510

Penthouse, Rezidencial

4 vjet më parë

€790,000
€790,000

m2: 720

Rezidencial, Vilë

3 vjet më parë

€140,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 100

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish