Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament Duplex 2+1+2, Premium Modern, Ne Qender Te Tiranes

€2,200

Përshkrim

Apartament Duplex  2+1+2 Premium Modern per qira  ndodhet ne qender te Tiranes mbrapa nderteses te Vetingut .

Pozicionohet ne katin e 8 te nje ndertimi te ri nga me cilesoret ndertuar kohet e fundit   me siperfaqe totale 200 m2 . Organizohet ne:  1 Sallon te madh ,Ambient gatimi i vecuar, 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete ,Ballkon dhe nje Verande rreth 40 m2 me pamje te lire te zones perreth .

Apartamenti eshte i ri i pabanuar me pare  teresisht i investuar deri ne detaje .Ka te instaluar Sistem qendror ngrohje ftohje , Izolim akustik , termik ,Parket druri,  mobiluar  stil modern luksoz  areduar nga nje arkitekt i njohur . Pajisjet hidrosanitare  dhe elektroshtepiake brandet me te te njohura .

Gjithcka  ofron ky apartament  eshte kënaqësia e komfortit të vërtetë.

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr : 0672050703 , 0675050703, e-mail : info@uptowninvest.com

Ne cmim eshte i  perfshire dhe tatimi 15%.

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Rruga e Kavajës
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 17 Korrik, 2020 at 5:38 pm

  • Madhesia në m2 : 200 m2
  • Land Area: 200 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Penthouse, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : EKSKLUZIVE, Për Qira

Prona të Ngjashme

€1,790,000

Dhoma: 6Tualete: 6m2: 635

Penthouse, Rezidencial

Up Town Invest

2 vjet më parë

€1,790,000

Dhoma: 6Tualete: 6m2: 635

Penthouse, Rezidencial

2 vjet më parë

€1,500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 132

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

2 vjet më parë

€1,500

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 132

Apartament 2+ 1, Rezidencial

2 vjet më parë

Cmimi 550 Euro/m2

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 109

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

1 vit më parë

Cmimi 550 Euro/m2

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 109

Apartament 2+ 1, Rezidencial

1 vit më parë

€3,600

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 724

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

2 vjet më parë

€3,600

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 724

Rezidencial, Vilë

2 vjet më parë


AlbanianEnglish