Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament-Garsoniere Pranë Pazarit Të Ri

€300

Përshkrim

Jepet Garsoniere me Qira pranë Pazarit te Ri e pozicionuar ne nje objekt  ndertim i ri shume cilesor .

Organizohet ne:  1-Sallon ndenjeje ,Ambient gatimi i vecuar, Tualet dhe Ballkon.Apartamenti eshte i ri   teresisht i investuar ofrohet i arreduar linja moderne .

Vendndodhja investimi i kryer , zona e cila ofron fasilitete jane disa nga avantazhet e ketij mini apartamenti modern.Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Cmimi perfshin dhe taksat.

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Pazar i Ri
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 22 Prill, 2020 at 9:39 pm

    WordPress › Gabim

    Pati një gabim kritik në këtë sajt.

    Mësoni më tepër rreth diagnostikimesh në WordPress.