Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament-Garsoniere Pranë Pazarit Të Ri

€300

Përshkrim

Jepet Garsoniere me Qira pranë Pazarit te Ri e pozicionuar ne nje objekt  ndertim i ri shume cilesor .

Organizohet ne:  1-Sallon ndenjeje ,Ambient gatimi i vecuar, Tualet dhe Ballkon.Apartamenti eshte i ri   teresisht i investuar ofrohet i arreduar linja moderne .

Vendndodhja investimi i kryer , zona e cila ofron fasilitete jane disa nga avantazhet e ketij mini apartamenti modern.Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Cmimi perfshin dhe taksat.

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Pazar i Ri
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 22 Prill, 2020 at 9:39 pm

  • Madhesia në m2 : 45 m2
  • Land Area: 45 m2
  • Dhoma Gjumi : 1
  • Tualete : 1
  • Tipi i Pronës Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€933,000
€933,000

Dhoma: 3Tualete: 3m2: 266.7

Apartament 3+1, Rezidencial

8 muaj më parë

€175

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 120

Apartament 3+1, Rezidencial

2 vjet më parë

€220,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 112

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

11 muaj më parë

€220,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 112

Apartament 2+ 1, Rezidencial

11 muaj më parë

Dhoma: 6Tualete: 5m2: 940

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

2 vjet më parë

€1,480,000

Dhoma: 6Tualete: 5m2: 940

Rezidencial, Vilë

2 vjet më parë


AlbanianEnglish