Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament Modern 1+1 Pranë “21 Dhjetorit”

€500

Përshkrim

Ne zonen e “21 Dhjetorit” shume prane me qendren e Tiranes jepet me qira super apartament 1+1 .Ndodhet në katin e 7-te te nje prej ndertimeve cilesore te zonese ,me një sip totale prej 77m2.Orientohet nga Jug-Perendim gjë që ofron ndriçim dhe ngrohje natyrale përgjatë gjithë ditës. Apartamenti eshte investuar  ne detaje, kondicionim , termoizolim ,izolim akustik, materialet e perdorura, rifiniturat dhe punimet e kryera jane te nje cilesise extra .Ofrohet i mobiluar stil modern nga markat me te njohura (Brunes,Pierre Cardin) . Organizohet ne : një sallon ndenjeje plot drite natyrale ,ambient gatimi dhe ngrenie ,nje dhome gjumi ,tualet me hidorsanitare cilesore design modern, dhe nje ballkon me nje pamje te lire te zones para . Vendndodhja investimi i kryer ,orientimi, zona ne cilen ndodhet jane disa nga avantazhet e ketij apartamenti .Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : 21 Dhjetori
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 16 Prill, 2020 at 8:03 pm

  • Madhesia në m2 : 77 m2
  • Land Area: 77 m2
  • Dhoma Gjumi : 1
  • Tualete : 1
  • Tipi i Pronës Apartament 1+1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€1,100
€1,100

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 110

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish