Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament Premium 2+1+2 Në Rrugën E “Elbasanit” Pranë Parkut Të Tiranës

€1,100

Përshkrim

Apartament Premium 2+1+2 me qira  ne Rr e Elbasanit,prane  Parkut te Madh te Liqenit Artificial. Ndodhet ne katin e 7 te nje Godine te re cilesore e pajisur me sistem kamerash si dhe nje monitorim  24 oresh.Orientim perfekt  Jug-Perendim gje qe  mundeson ndricim natyral te plote te ambienteve .Organizohet ne nje sallon ndenjeje me pamje spektakolare,te zonës perreth  ambient gatim-ngrenje i perbashket ,dy dhoma gjumi njera me tualet, dy ballkone, nje tualet dite..Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar punimet e kryera dhe rifiniturat jane teper cilesore dhe stil modern mobilimi,Pajisjet elekroshtepiake jane brande njohura te sapo instaluara.Apartamenti ka sistem chiller  ngrohje ftohje ,gjithashtu dhe nje sistem panelesh diellore . Zona , investimi i kryer ,vendndodhja prane Parkut te Liqenit Artificial te Tiranes jane disa nga  avantazhet e ketij . Apartamenti Premium per ta konsideruar si nje mundesi te te shkelqyer  per nje jetese komode . Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi i perfshire ne cmim. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Rruga e Elbasanit
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 11 Prill, 2020 at 2:52 pm

  • Madhesia në m2 : 110 m2
  • Land Area: 110 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Tualete : 2
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€480,000

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 510

Penthouse, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€480,000

Dhoma: 5Tualete: 5m2: 510

Penthouse, Rezidencial

4 vjet më parë

€185,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 85

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€185,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 85

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

Dhomë: 1Bath: 1m2: 60.4

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€75,000

Dhomë: 1Bath: 1m2: 60.4

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€1,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 140

Rezidencial

Up Town Invest

3 vjet më parë

€1,000

Dhoma: 3Tualete: 2m2: 140

Rezidencial

3 vjet më parë


AlbanianEnglish