Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Apartament Premium 2+1+2 Në Rrugën e “Elbasanit” Pranë Parkut Të Tiranës

€1,500

Përshkrim

Ne Rr e Elbasanit,ne  hyrje të Parkut te Madh te Liqenit Artificial, në  një nga komplekset me  moderne ,jepet me qira Apartament Premium 2+1+2 me një Sip  137 m2 .Godina eshte  unike me një stil  të veçantë  arkitekturor dhe strukturor , ndertuar me materiale dhe teknologjine e fundit ne ndertim ,eshte e mire administruar me recepsion dhe sistem roje 24 ore .Apartamenti ka linja moderne mobilimi ,dhe nje orientim shume te mire nga jug/lindje-perendim me nje pamje te lire para e cila mudeson ndricim natyral te plote te te gjitha ambienteve .Organizohet ne nje sallon ndenjije me pamje spektakolare,te zonës perreth  ambient gatim-ngrenje i perbashket ,dy dhoma gjumi njera me tualet, dy ballkone, nje tualet dite me ajrim natyral.Elektro shtepiaket,paisjet hidrosanitare  si dhe sistemi qendror ngrohje dhe ftohje jane te markave me te mira. Zona , investimi i kryer ,vendndodhja ne hyrje te Parkut te Liqenit Artificial te Tiranes jane disa nga  avantazhet e ketij . Apartamenti Premium per ta konsideruar si nje mundesi te te shkelqyer  per nje jetese komode . Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi i perfshire ne cmim. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania

Detaje

Updated on 4 Prill, 2020 at 6:41 pm

  • Madhesia në m2 : 137 m2
  • Land Area: 137 m2
  • Dhoma Gjumi : 2
  • Garage: 1
  • Tipi i Pronës Apartament 2+ 1, Rezidencial
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€245,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 112.76

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€245,000

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 112.76

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€500

Dhomë: 1Bath: 1m2: 77

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€500

Dhomë: 1Bath: 1m2: 77

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë

€850,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 785

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

4 vjet më parë

€850,000

Dhoma: 4Tualete: 4m2: 785

Rezidencial, Vilë

4 vjet më parë

€400

Dhomë: 1m2: 85

Apartament 1+1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€400

Dhomë: 1m2: 85

Apartament 1+1, Rezidencial

4 vjet më parë


AlbanianEnglish