Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Godinë Biznesi , 5- Kate ,Sip Totale 2500 M2 ,Tiranë

€3,500

Përshkrim

Shume prane me zonën ku kalon Unaza e Madhe e Tiranës , jepet me qira Godine Biznesi  -5 katëshe.

Godina eshte nje ndertim i ri cilesor  me një siperfaqe totale ndertimi  2500 m2 dhe   1700 m2 oborr i gjelberuar + parkim .Objekti organizohet ne 5 -kate ku : Kati perdhe ka nje siperfaqe   420m2, kater  katet e tjere kane nje siperfaqe  te njejte 520 m2 secili. Ambientet e brendshme jane open space te cilat te mund te pershtaten sipas funksionit .Godina mund te sherbeje per aktivitete  biznesi si : fasoneri ,hotel , televizion  ,spital,shkolle ,linje prodhimi ,ekspozite ,zyra, etj.

Zona ku ndodhet objekti eshte zone e qete me infrastrukture te rregullt ,ka akses te menjhereshem ne rruget kryesore .

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.comqir

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Zona : Periferi
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 17 Shtator, 2020 at 2:50 pm

  • Madhesia në m2 : 2500
  • Land Area: 4200
  • Tipi i Pronës Komercial
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

4 vjet më parë

€1,193,000
€1,193,000

m2: 3142

Komercial

4 vjet më parë

€2,600,000

Dhoma: 7m2: 600

Hotel, Komercial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€2,600,000

Dhoma: 7m2: 600

Hotel, Komercial

4 vjet më parë

4 vjet më parë


AlbanianEnglish