Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Vilë Luksoze Në Kompleks Rezidencial Pranë “TEG”

€3,600

Përshkrim

Vile per qira ne nje zone rezidenciale prane TEG ne nje nga komplekset me luksoze ne Shqiperi .Vila eshte e ndertuar ne nje parcele toke 445m2 , siperfaqe totale ndertimi 381/m2,  obor 343/ m2 .Zgjidhje arkitektonike që respekton relievin natyror,pamje mahnitese te zones ,orientim i studiuar , për një shfrytëzim maksimal të dritës   .Ndertimi eshte i ri i sapoperfunduar shume cilesor ,rifiniturat dhe materialet e perdorura jane te cilesie te larte  . Vila organizohet ne 4 kate ku 3 kate jane mbi toke dhe 1 kat bodrum.Kati 0 eshte i organizuar ne nje living room me oxhak ,kuzhine e vecuare e pajisur me te gjitha eltroshtepiakte nga brandet me cilesore,kati i 1 ka nje dhome gjumi matrimorniale me dalje ne ballkon dhe nje tualet ,nje dhome femijesh me tualet ,kati i 2 eshte konceptuar nivel suite nje dhome cifti me dalje ne verande me nje pamje spektakolare te natyres perreth .Bodrumi organizohet ne dhomen teknike , dhome personeli ,tualet si dhe pjesen e garazhdit .Vila ofrohet e gjitha e kompletuar dhe e mobiluar stil modern .Objekti eshte i pajisur me sistem qendror ngrohje dhe ftohje,dhe hapesira per parking .Kompleksi ofron administrim, siguri 24 ore me kamera dhe roje, ambiente te perbashketa te gjleberta, park dhe kend lojrash per femije si edhe pishine.Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703 e-mail : info@uptowninvest.com.

Adresa :

  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 16 Prill, 2020 at 3:52 pm

  • Madhesia në m2 : 724 m2
  • Land Area: 343 m2
  • Dhoma Gjumi : 5
  • Tualete : 5
  • Garage: 1
  • Tipi i Pronës Rezidencial, Vilë
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€78,000
€78,000

Dhoma: 2Bath: 1m2: 103

Apartament 2+ 1

4 vjet më parë

€550

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 115

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

4 vjet më parë

€550

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 115

Apartament 2+ 1, Rezidencial

4 vjet më parë

€800

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 137

Apartament 2+ 1, Rezidencial

Up Town Invest

2 vjet më parë

€800

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 137

Apartament 2+ 1, Rezidencial

2 vjet më parë


AlbanianEnglish