Cmimi i Përafërt : Nga

QIRA – Vilë Në “Long Hill Residence” Pranë TEG

€2,800

Përshkrim

Vile per qira ne nje zone rezidenciale prane TEG ne nje nga komplekset me luksoze ne Shqiperi ” Long Hill Residence” .Vila eshte e ndertuar ne nje parcele toke 500 m2 , siperfaqe totale ndertimi 200/m2,  obor i gjelberuar  500/ m2

Vila eshte ndertim dy kate 0rganizohet: ne nje sallon te madh  plot drite ,kuzhine dhe ambient ngrenie , nje verande me pamje te lire te zones , 3 dhoma gjumi , 3 tualete .

Vila eshte e investuar punimet ,rifiniturat dhe materialet e perdorura jane te nje  cilesie te larte , ka te instaluar sistem chiller ngrohje ftohje qendrore , , izolim akustik dhe termik .Ofrohet e mobiluar stil klasik modern.

“Long Hill Residence” konsiderohet si nje nga rezidencat me luksoze dhe me te preferuarat per banim nga te huaj e vendas ,ofron ambiente sportive dhe rekreative , kende lojrash , pishina të hapura, bar-restorant, etj.

Mos humb rastin per te banuar ne rezidencen me te kerkuar ne Shqiperi.

Per me teper informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr 0672050703 , 0675050703,

e-mail: info@uptowninvest.com

 

 

Adresa :

  • Qyteti : Tirane
  • Shteti : Albania
  • Zona : Long Hill Residence / TEG
  • Shteti : Albania

Karakteristikat

Detaje

Updated on 24 Janar, 2021 at 3:51 pm

  • Madhesia në m2 : 700 m2
  • Land Area: 500 m2
  • Dhoma Gjumi : 3
  • Tualete : 3
  • Tipi i Pronës Vilë
  • Statusi i Pronës : Për Qira

Prona të Ngjashme

€332,900
€332,900

Dhoma: 2Tualete: 2m2: 484.3

Rezidencial, Vilë

4 vjet më parë

€580,000

Dhoma: 5Tualete: 4m2: 318

Residential, Vilë

Up Town Invest

4 vjet më parë

€580,000

Dhoma: 5Tualete: 4m2: 318

Residential, Vilë

4 vjet më parë

€550,000

Dhoma: 4Tualete: 5m2: 472

Rezidencial, Vilë

Up Town Invest

4 vjet më parë

€550,000

Dhoma: 4Tualete: 5m2: 472

Rezidencial, Vilë

4 vjet më parë

€210,000
€210,000

Dhoma: 3Tualete: 3m2: 605

Rezidencial, Vilë

4 vjet më parë


AlbanianEnglish